Každý interiérový designér vám potvrdí, že pokud chcete ve svém bydlení skutečně do něčeho investovat, je to nábytek na míru. Právě ten totiž za investované prostředky dovede nabídnout skutečně skvělou protihodnotu ve formě maximálního využití prostoru, vysoké kvality a odolnosti nábytku a designu, který bude dokonale odpovídat vašim představám.

Nábytek na míru od společnosti Dřevoškrt je proto skvělou volbou, jelikož jde o rodinné truhlářství, které na trhu působí již 30 let a nabízí široké portfolio služeb. Na zakázku vám zhotoví různé druhy nábytku, kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářské vybavení, podlahy, dveře, dřevěné obklady a mnohé další.

Proč vestavěná skříň?

Jednou z nejlepších investic do bydlení je bezpochyby právě vestavěná skříň. Ve velkoobchodě se pořídit nedá, protože se vyrábí vždy na míru zadanému prostoru tak, aby jej využila do posledního milimetru. Vestavěná skříň na míru nabídne úložný prostor, který si můžete naplánovat zcela dle vašich potřeb – vyplňte ji šuplíky nebo poličkami, ale klidně si můžete nechat i spoustu místa na pověšení ramínek. Je to jen na vás. Stejně tak si můžete zvolit, kde bude zrcadlo, osvětlení nebo jaký materiál bude použit.

Vyplatí se kuchyně na míru?

Mnoho lidí se možná obává toho, že kuchyně na míru znamená vysokou cenu s minimem benefitů navíc. Skutečnost je ale taková, že se málokdy podaří najít sektorovou kuchyň, která by plně vyhovovala. Za následné úpravy a dodělávky si prodejci obvykle účtují nemalé částky, takže ve výsledku mnohdy ani neušetříte. Přitom pokud rovnou objednáte kuchyň na míru, nemůžete sáhnout vedle. Vše bude přesně dle vašich návrhů a požadavků a přesně bude také odpovídat prostoru, který máte k dispozici, a jeho možnostem.

Společnost Dřevoškrt je skvělým partnerem pro výrobu nábytku na míru. Nabízí nejen široké portfolio služeb, ale také využívají moderní technologie a postupy tak, aby byl výsledek vždy k maximální spokojenosti zákazníka.

Zdroj náhledové fotografie: Pixabay

Autor

Komentáře k článku