Proč mít svatební web? Všechny otázky snadno zodpovíte na jednom místě

0

Chystáte svatbu a chcete, aby všechno do puntíku klaplo? Pak kromě perfektního plánování potřebujete také svatební web, kde svatebčané najdou nejen všechny podstatné informace, ale především také váš příběh, vaše fotky, tipy na svatební dary a mnoho dalšího. Svatební web si můžete nechat vytvořit na míru a třeba si jej ponechat i na památku.

Co by měl obsahovat?

Svatební web by měl odpovídat na všechny důležité otázky. Klíčové je tedy, aby poskytoval informace o tom, kdy a kde se svatba bude konat, co je vhodné si obléct, kde se bude parkovat, jak bude fungovat doprava, jaký bude program a tak dále. Vyhnete se tedy zbytečným otázkám, které by vás před svatbou mohly akorát stresovat.

Ideální je, pokud na web umístíte pozvánky online – můžete tak ušetřit spoustu peněz i za tisk. Dobré je zaměřit se na přehlednost a jednoduchost svatebního webu tak, aby se na něm dokázal dobře a snadno zorientovat skutečně každý.

Odpovězte na nejčastější dotazy

I když na webu určitě mohou být i fotky nebo popsaný příběh vaší lásky, především na něm lidé budou hledat odpovědi na své dotazy, než je položí přímo vám. Vyplatí se proto umístit sem informace o možnostech parkování, odvozu ze svatby nebo kontakt na svatebního koordinátora. Určitě se také vyplatí uvést na webové stránky výzvu ohledně svatebního programu. Pokud by se někdo chtěl zapojit nějakou vlastní aktivitou, bylo by vhodné, aby předem kontaktoval novomanžele nebo svědky. Vyhnete se tak nepříjemným a často i trapným překvapením.

Ať to skutečně dobře vypadá

Web si můžete vytvořit i sami, ale vyplatí se využít různých šablon a návrhů, které vám vaši práci usnadní. Vybírat můžete z mnoha různých návrhů, které vám pomohou web připravit snadno a rychle a také jej dovést k vizuální dokonalosti. Informace, které na něj pak umístíte, už jsou jen na vás.

Zdroj náhledového obrázku: pixabay

Autor

Komentáře k článku