Pro Petra a Veroniku jsme postavili praktický a komfortní rodinný dům

0

Ne všechny rodinné domy musí vypadat stejně. Petr a Veronika se rozhodli vytvořit si vlastní návrh svého vysněného domu. Společnost Martinice Group jim pomohla proměnit jejich sen v realitu. Z návrhu na papíře byli schopni vytvořit kompletní projekt se všemi rozměry, parametry a detaily, aby stavba dávala smysl a byla realizovatelná. Vznikl pak zcela jedinečný a neotřelý rodinný dům ve tvaru T, který na první pohled působí jedinečně díky střeše s atikami nebo obestavbou z komínového tělesa.

Máte podobný sen o vlastním bydlení? Obraťte se na profesionály, kteří vám pomohou rodinný dům dle individuálního návrhu realizovat.

Dřevostavba musí být kvalitní

Společnost Martinice Group je známá jako profesionál na kvalitní dřevostavby na klíč. Mohou nabídnout především dlouhodobou tradici a zkušenosti z různorodých realizací. Dřevostavby jsou stále oblíbenější, ale mnoho lidí dělá tu chybu, že vybírá spíše podle ceny než podle kvality. Rozdíl možná nepoznáte na první pohled, ale po lár letech užívání domu už jednoznačně ano.

Proto je zásadní vybrat si dodavatele, který využívá moderní špičkové technologie s přesností na milimetry. Například nízkoenergetický standard, který je už v základní variantě dřevostavby. Pokud navíc máte vlastní návrh a představy, oceníte také flexibilitu do posledního momentu a samozřejmě i záruku 25 let na konstrukční systém. Máte tedy jistotu, že cokoliv se pokazí, budete se mít na koho obrátit.

Prohlédněte si katalog domů

Lákají vás rodinné domy dřevostavby, ale nemáte konkrétní představu a nevíte, co vlastně můžete od dřevostavby očekávat? Není nic snazšího než si od společnosti Martinice Group objednat katalog rodinných domů zdarma. Snadno tak zjistíte, co můžete mít, a ujasníte si vaše potřeby a požadavky. Pak už je jen krok k tomu oslovit profesionály z Martinice Group, sjednat si první schůzku a začít společně pracovat na vašem vysněném bydlení.

Zdroj náhledové fotografie: martinicegroup.cz

Autor

Komentáře k článku