Přivolejte jaro: Je na čase pořídit si dámské sandále s předstihem

0

Taky se vám ta zima venku už vůbec nelíbí, i přes to, že trvá vlastně jen chvíli? Loňské léto bylo dlouhé a sluníčko nás namlsalo tak, že na sníh už nejsme ani trochu připravení. Tak jako staré civilizace přivolávali déšť společným tancem, rozhodli jsme se přivolat jaro předčasnou jarní a letní výbavou. Vybereme společně dámské sandále, a to by bylo, aby se příroda neumoudřila.

Trendy 2023

Jaké sandále budou frčet v novém roce? Hlavním trendem pro jakýkoliv rok by měly být hlavně pohodlí a kvalita. Jsme názoru, že žádný design, který by měli následovat všichni, neexistuje. Pokud se vám tedy líbí jednoduché černé, nebo třeba výrazné metalické, všechno je správně. Hlavně aby se boty hodily ke zbytku oblečení. Jaké vám budou slušet?

Na platformě

Jste spíše elegantní typ a máte ráda módu? Nosíte hodně sukně, nebo úzké džíny? Dámské sandály na platformě krásně vytvarují celé nohy. Po jejich obutí jste hned o něco vyšší a na pohled opticky štíhlejší. Podporují také správné držení těla a zdravý pohyb pánve. Pokud chcete vypadat elegantně i když jdete s kočárkem, nebo běháte za dětmi, nemusíte se bát. Boty jsou šité tak, aby zajistili vaše nejvyšší pohodlí.

Sportovní na suchý zip

Hledáte sportovní sandály, které se hodí na procházky s dětmi, túry po lese či náročné exotické dovolené? Nejlépe vám poslouží klasické „čecháčkovské sandály“. Tento model s pásky na suchý zip jistě znáte. Mnozí z nás si v nich teď představili ponožky. Jejichž kombinací s tímto typem bot jsme možná proslulí po celém světě. Tomu se ale můžeme jen pousmát. Každá z nás totiž ví, že když potřebuje běhat za dětmi na hřišti, nebo jde na letní procházku přírodou, není pohodlnějšího modelu.

Kde si vybrat?

Jak se říká – 100 lidí, 100 chutí. Stejně tak je to s botami. Každý z nás si vybere jen ty, které mu padnou do oka, nebo ho chytí za srdce. Pokud sháníte kvalitní boty, které něco vydrží, investujete do nich jen jednou na delší dobu. A ještě si vyberete podle svého stylu. Je tady česká firma Trendy Shoes, jež se specializuje na dovoz a prodej těch nejkvalitnějších značek nejen kožených bot. Nabízí krásné dámské sandále za skvělé ceny, a tak věříme, že s jejich pomocí přivoláme teplé počasí, co by dup. Tak co, jdete s námi do výzvy a každý si vybereme, ať přemluvíme sluníčko?

Zdroj obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku