Přijeďte si odpočinou do lázní. Osvěží vás na těle i na duchu

0
Lázně

Únava, vyčerpaní nebe různorodé nemoci nás mohou zastihnout nepřipravené a zabránit nám si plnohodnotně užívat života. Mnohdy přitom nejde o nic víc než jen o volání našeho těla po odpočinku a relaxu, který se mu nedostává.

Nepomůže ani lékař, ani pilulky, ale úplně postačí přestat myslet na práci a užít si léčebné procedury třeba právě v lázních. Léto v lázních je proto skvělou příležitostí, jak posílit své zdraví a užít si báječné volné dny, jenž vás doslova znovu probudí k životu. Vyberte si lázně, které nabízí procedury na vaše potíže, a vyrazte co nejdřív.

Lázně Klášterec nad Ohří

I když je západočeská oblast proslavená svým typickým lázeňským trojúhelníkem, rozhodně bychom neměli zapomínat ani na další lázeňská města v okolí, která mohou nabídnout minimálně stejně skvělé služby. Jedním z nich je i Klášterec nad Ohří, který nabízí moderní lázeňský areál Evženie. Můžete zde léčit nemoci cévního ústrojí, močových cest, nebo také choroby spojené s poruchami zpracování cukrů a tuků. Využít zde můžete mimořádně účinné minerální koupele, které mají skvělý vliv na degenerativní onemocnění pohybového aparátu. Součástí lázeňského areálu lázně Klášterec nad Ohří je také stáčírna minerálních vod, lázeňský park nebo tenisový klub.

Lázně Teplice

Ve stejné lokalitě najdete velmi populární lázně Teplice. Nabízí léčivé prameny, které jinde na světě nenajdete. Složení teplické vody pomáhá předcházet osteoporóze, oddálit změny v kloubech, a proto toto lázeňské městečko patří ke špičce, co se týče pohybové medicíny, a pomáhá potíže nejen řešit, ale také jim efektivně předcházet. Lázeňská tradice tu navíc rostla dlouhá staletí, takže je město plné architektonických a kulturních skvostů, s léčebným zaměřením města úzce propojených. Dnes zde najdete moderní lázeňský areál, kde si na své přijdou malí i velcí.

Rezervuje si svůj letní pobyt v lázních ještě dnes a dopřejte si relaxační dovolenou, která vám opět dodá dostatek energie do všech vašich povinností.

Zdroj náhledové fotografie: unsplash.com

Autor

Komentáře k článku