Podzimní faux pas

0

Každé z nás se líbí něco jiného, ale i přesto, že styl je velmi subjektivní záležitost, třeba znát alespoň ty základní společenské zásady, protože jinak vám hrozí zatčení módní policií. A když už ne to, tak nevrlé pohledy na ulici určitě. Tak čemu se tedy obrovským obloukem vyhnout?

Kalhoty Coco Chanel ANO, ty o dva čísla větší NE

Poslední měsíce se do módy tlačí tzv. boyfriend style. Pro bližší specifikaci jsou to nepřiléhavé, volné, občas rozšířené nohavice, které střídají ty skiny džíny, do kterých se mnoho žen tiskne i přes jejich nepohodlí. Při výběru oblečení je základním parametrem konfekční velikost a musíme si uvědomit, že nerespektování této zásady nám častokrát zkazí celkový dojem z jinak vydařeného outfitu. Ať už jsou to nevkusné zářezy, nebo padající kalhoty, při renovaci šatníku nemyslíte jen na nejnovější trendy, ale hlavně na to, v čem se cítíte a hlavně vypadáte dobře.

Hruď

shutterstock_124851793

Je dokázáno, že muže láká ženský dekolt více než drahé auto. Občas je nepochopitelné, kolik módních přešlapů jsou ženy schopné udělat jen proto, aby na něj přitáhly pozornost. Nevhodné doplňky jako jsou obrovské náhrdelníky či obrovský výstřih vyplňující poprsí vytištěné skoro ke krku, jen aby se zdálo objemnější. Toto se již nenosí, a už vůbec ne v chladných podzimních měsících. Raději zkuste svůj krk zavinout jemnou šátkem, která vytvoří skvělý kontrastující detail vašeho image. Další alternativou je moderní výstřih, který ukáže více z ramen a klíčních kostí jako bujného poprsí. Působí to jemným, elegantním a zároveň stále stejně sexy přitažlivým dojmem.

Autor

Komentáře k článku