Perfektní prezentace a komfort: Tu zajistí tyto reklamní stany

0

Provozujete podnikání, které vyžaduje prezentaci na výstavách, trzích nebo na akcích a festivalech? Pak dobře víte, že nepřízeň počasí může takovou událost velmi snadno zhatit a vám pokazit výdělek. To ale nemusí být už problém. Stačí, když si do výbavy pořídíte odolný prodejní stánek který vás skryje před deštěm i větrem, a navíc může sloužit i jako reklama na vaše zboží. Kde nakupovat a podle čeho vybírat?

Univerzální využití

Reklamní stánek se dá využít nejen při podnikání, prodeji a obchodu, ale poskytuje celou řadu dalších možností. Pokud jej zrovna nepotřebujete v terénu, může snadno posloužit třeba jako zahradní přístřešek, který je skvělý na letní oslavy a party u vás na zahradě. Jakmile jej nebudete potřebovat, velmi snadno jej složíte a uskladníte. Nikde nezabírá místo a je opakovaně využitelný.

Profesionální kvalita

Stany se nabízejí v různých provedeních s různými vlastnostmi a cenou. Pokud chcete maximální kvalitu a výdrž, pořiďte si hexagonové stany, které jsou vyrobeny z hliníkových anodizovaných 6hranných profilů. Materiál a rozměry zajišťují maximální pevnost a stabilitu. Střecha je vyrobena z nepromokavého polyesteru, který vám zajistí komfort a sucho za každého počasí. Samozřejmostí je také dodání vaku na kolečkách a bočních plachet, které zakryjí tři strany. Plachty se spojují zipem, takže přes spoje nepronikne vítr. Navíc tyto stany odolají i skutečně silnému větru o rychlosti 40 km/hod. Přepravu zvládnete snadno – zabalený stan se jednoduše vejde do kufru osobního automobilu, pokud složíte zadní sedačky.

Zlatý střed

Levnější variantou je hliníkový reklamní stánek se čtyřhranným profilem. Je také velmi odolný a skladný. V základní ceně je však jen konstrukce se střechou a boční plachty nebo kotvení musíte přikoupit.

Levné řešení

Cena, která začíná už na 100 eurech je jistě největším lákadlem. I přesto se ale můžete spolehnout na kvalitu a odolnost těchto ocelových stanů. Bohužel jsou však trochu těžší a také mohou snadněji podléhat korozi.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku