Od vizitek po deštníky vlastním potiskem. Tiskněte moderně, ať už tisknete cokoliv.

0

Služeb tiskárny za svůj život alespoň několikrát využije snad každý člověk. Podnikatelé a živnostníci si v tiskárnách nechávají vyrábět nejrůznější reklamní nosiče od plakátů a vizitek, přes billboardy, až po firemní tašky nebo kupříkladu reklamní vlajky. Ostatní si pak tisknou třeba pozvánky, svatební oznámení či bakalářské a diplomové práce. Vyzkoušeli už jste ale služeb profesionální online tiskárny? Pokud ne, pak byste to rozhodně měli zvážit. Připravili jsme si pro vás hlavní důvody, proč do toho rozhodně jít.

Špičková kvalita a originalita je zaručena

V profesionální online tiskárně se setkáte pouze s odborníky na slovo, respektive na marketing a na tisk, vzatými. Na rozdíl od bezejmenných tiskáren, kam musíte osobně dojít a zdlouhavě vysvětlovat neodbornému personálu, jak si svou objednávku představujete, na vás v online tiskárně čeká mnoho návrhů a nápadů, jak svou zakázku můžete ještě vylepšit. Samozřejmě je ale nemusíte využít.

Můžete si v objednávkovém systému na webových stránkách tiskárny navolit jakékoliv parametry tak, aby zcela odpovídaly vaší představě. Volit můžete od formátu, gramáže použitého papíru, přes styl tisku, ořez, barevnost, různé druhy ochranných povrchových úprav, až po případnou vazbu či počet stran a vzorů. Rozhodně tedy ve finále nebudete nepříjemně překvapeni ani kvalitou, ani vzhledem.

Nabídka produktů, která vám vyrazí dech

Online tiskárny vám nabídnou spektrum služeb, které je obvykle o mnoho obsáhlejší, než je tomu u běžných menších tiskáren. Kromě zmiňovaných vizitek, reklamních tašek, diářů, malých kapesních kalendářů nebo propisek s logem firmy podnikatelé ocení i méně obvyklé reklamní nástroje. Například polepové folie v mnoha provedeních, pořadače, reklamní deštníky, klíčenky, etikety na lahve, wobblery či startovní čísla se jmény sponzorů.

I mimo podnikání si ale v produktech, které online tiskárna nabízí, rozhodně vyberete. Oblíbeným personalizovaným dárkem pro rodinu jsou kupříkladu termohrnky s fotkami dětí nebo fotokalendáře či rodinné plánovače. Milovníci fotografování pak často využívají možnost oboustranného tisku plakátů se svými nejpovedenějšími fotkami. Vytvořit si ale můžete i vlastní balicí papír.

Profesionální přístup a výhody online tiskáren

Pokud v online systému, kam svou objednávku zadáváte, náhodou nenajdete přesně to, co hledáte, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu dané tiskárny. V profesionální tiskárně totiž pracují odborníci a srdcaři, které jejich práce skutečně baví, a proto se vždy vynasnaží vyjít přáním zákazníků vstříc, jak jen to jde. Pokud na svou zakázku pospícháte, dobrá tiskárna vám nabídne taktéž možnost jejího expresního vyhotovení a doručení. 

Bonusem také je, že dopředu znáte nejen datum, kdy bude zakázka hotová, ale taktéž přesnou částku, kterou za ni zaplatíte. Nečekají vás tak žádná nepříjemná překvapení. Díky odběru newsletteru navíc můžete vychytat nejrůznější zvýhodněné akce na tisk a ušetřit tak další peníze.

Autor

Komentáře k článku