Nové Byty na Vackově splní váš sen o moderním a funkčním bydlení v Praze

0

Chcete žít v moderní čtvrti, která dýchá životem a propojuje nadčasovou architekturu s komunitní atmosférou? Přesně to nabízí rezidenční projekt Byty na Vackově, který slibuje pohodlné bydlení na Žižkově, v jedné z nejrychleji se rozvíjejících pražských lokalit.

Osmá etapa projektu zahrnuje výstavbu čtyř nových bytových domů, které vynikají svou dostupnou lokalitou, jež nabízí vysokou občanskou vybavenost a veškeré služby doslova na dosah ruky. Tento projekt společnosti Metrostav Development může být zajímavou investiční příležitostí, ale také skvělou adresou pro každého, kdo hledá kvalitu, komfort a výhody života takřka v centru Prahy.

Žižkov kvete do krásy

Tato čtvrť je vyhlášená svými kavárnami, restauracemi, obchody a veškerou občanskou vybaveností. Je to ideální lokalita pro rodiny, protože v okolí je na výběr řada předškolních i školních zařízení, stejně jako parky, hřiště či lékařské ordinace. V posledních letech se navíc Žižkov mění – staré domy a zašlé ulice postupně doplňuje nová moderní zástavba, k níž patří také byty Vackov.

Bydlete moderně a funkčně

Novostavby Praha jsou žádanou investicí, protože nemovitosti v hlavním městě vždy byly a vždy budou lukrativní. Nové byty Praha 3 se navíc svým umístěním hodí pro každého – rodiny ocení občanskou vybavenost, studenti blízkost do centra a za zábavou, starší generace ocení obchod na každém rohu a tramvaj či metro do pár minut chůze.

Na co se můžete těšit?

Byty Vackov nabízí moderní pojetí bydlení, které odpovídá nejvyšším standardům a potřebám dnešní doby.  Bytové domy jsou navrženy v minimalistickém designu s ohledem na okolní zástavbu a nabízí cit pro detail a maximální funkčnost. Vybírat můžete z široké nabídky různých velikostí a dispozicí tak, aby byt skutečně odpovídal vašim potřebám a preferencím. Prohlédněte si nabídku volných bytů a nechte se zlákat jejich jedinečnou elegancí a stylem.

Autor

Komentáře k článku