Nepodceňujte svatební květinovou výzdobu

0

Připravit svatební dekoraci svépomoci je úkol hodný kreativního a zručného člověka. Jestliže nemáte žádnou zkušenost s vázáním a aranžováním květin, pak bude patrně lepší, když se tohoto procesu zhostí buď někdo z vašich blízkých, jež mu tato oblast není cizí nebo firma.

Svatební květinové dekorace jsou důležitou součástí výzdoby. Správně zvolená svatební květinová výzdoba dokáže podtrhnout atmosféru místa svatebního obřadu a hostiny. Velmi záleží nejen na místu, kde se svatba bude konat, ale v jakém duchu se ponese.

shutterstock_113785513

Svatební květinová výzdoba

Někdo dá přednost romantice, jiný extravaganci či exotickému pojetí. K svatebním přípravám mimo jiné patří právě i celková výzdoba, ať už kaple, auta, restaurace či party stanu, kde se svatební obřad i hostina budou konat. Důležité je, aby všechny dekorace ladily i se samotnou nevěstou a ženichem.

Svatební květinová výzdoba je jedním z klíčových ukazatelů atmosféry svatby. Lahodí nejen oku, ale i našemu nosu. Vonící kytky jsou zkrátka nedílnou součástí každé svatby. Kytky se týkají nejen nevěsty (svatební kytice), ale i svatební tabule, družiček, výzdoby auta, myrtování svatebčanů, výzdoby kostela, salónku v restauraci či kompletní květinová výzdoba party stanu. Zvládnout tento typ dekorace je už skutečně pro zkušeného člověka.

Druhy svatebních kytic

  • Kytice pro nevěsty,
  • Kytice pro družičky,
  • Kytice do klopy,
  • Květinová výzdoba stolů,
  • Květinová výzdoba do party stanů,
  • Květinová výzdoba místností (kaple, restaurace),
  • Kytky na auto,
  • Květinové svatební komplety.

Možnosti svatebních dekorací

Díky dekoracím se může vaše svatba nést v jakémkoliv duchu. Dnes existují firmy, které zapůjčí kytky, keříky, bonsai, palmy. Toužíte-li po exotice nebo třeba divokém západě, není potřeba nikam cestovat. Stejně tak hodláte-li mít svatbu ve stylu venkova, romantickou či retro. Vše je možné hezky sladit do jedné barvy: růžová, zelená, krémová, lila, červená či modrá. Veškerá květena tak může doplňovat svatební potahy, prostírání, ubrusy a další dekoraci včetně jídelního servisu.

Autor

Komentáře k článku