Nejsmyslnější vůně tohoto léta

0

Každému člověku voní něco jiného. Přesto lze říci, že každý parfém je příjemný, osvěžující a má za úkol podtrhnout osobnost jeho nositele. Rovněž je pravdou, že stejný parfém bude na každém člověku vonět trochu odlišně. Jelikož každý má svou specifickou vůni, která když se smísí s parfémem, vytvoří originální a jedinečnou kombinaci.

Nicméně přesto existují parfémy, které patří k těm nejoblíbenějším. Každý rok vyjde nějaká nová vůně, která může ohromit, ale jestli se uchytí, toť otázka. Za nejlepší lze považovat ty parfémy, které lidé nakupují nejčastěji a opakovaně. Přiznám se, že už léta kupuji parfém od Hugo Boss a Paco Rabanne. Mám své dva favority a přes to nejde vlak. Ať je léto nebo zima. Bohužel tyto dva v první pětce nejprodávanějších parfémů nejsou, nicméně i tak jim zůstanu věrná.

Nejsmyslnější vůně pro léto 2018

  • Lancôme La Vie Est Belle – na trhu je již 6 let a řadí se do kategorie ovocno-květinových vůní. Hlava parfému obsahuje hrušku a černý rybíz, v srdci parfému se nalézá květ pomerančovníku a kosatec v základu pak najdete tonka fazole, vanilku a pačuli.
  • Yves Saint Laurent Black Opium – již na první dojem si vyžádá vaší pozornost flakon, který mezi ostatními vyniká. Jde o parfém plný extravagance vhodný spíš pro večerní hodiny. Hlava parfému obsahuje květ pomerančovníku a růžový pepř, srdce pak kávu a jasmín, základ cedr, vanilku a pačuli.
  • Chloé Chloé – opět nejde o žádnou novinku, ale parfém, který je na trhu od roku 2008. Jde o pudrově květinovou vůni. Vůně je to skutečně svěží, jemná a lehká. Je to jediná vůně, kterou jsem ochotná během léta používat mimo mých dvou oblíbených. A mohu potvrdit, že sedne většině žen. V hlavě parfému se nachází frézie, liči a pivoňka, v srdci konvalinka, magnólie, růže, v základu pak jantar a virginský cedr.

A jaké další parfémy patří k nejprodávanějším? Jsou to Cerruti 1881 pour Femme, Christian Dior J’adore. K dalším pak patří Chloé Nomade, Black Opium Glowing, Armani Sì Passione, La Nuit Trésor À La Folie.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku