Nakupujte kosmetiku chytře – zkoušejte vzorečky a využívejte slevové kupóny

0

Také se rádi líčíte a pečujete o svou krásu? Tuto zálibu má mnoho dam a rozhodně jim nelze vyčítat, že do svého vzhledu investují a pečují o něj. Jenže – jako každý koníček – i tohle může lézt do peněz. Kosmetika vás přitom nemusí stát celé jmění – klíčové je nepodléhat módním trendům a vědět, jak ušetřit. Poradíme, jak na to.

Vyplatí se investovat do značek?

Pokud si přejete používat značkovou kosmetiku, je nutné pamatovat na to, že za značku si vždy připlatíte. Je ale kosmetika zvučného jména vždy lepší? Pravdou je, že každému sedí něco jiného a jen záruka renomované značky nehovoří nic o tom, zda vám krém nebo řasenka budou sedět. Vyplatí se proto vždy před nákupem využít vzoreček a nejprve si produkt vyzkoušet – tak předejdete zklamání a zbytečně vyhozeným penězům. Nenechte se zlákat reklamou nebo množstevními slevami – kosmetika nemá dlouhou trvanlivost, takže raději nakupujte postupně.

Využívejte nákupy online

Širokou nabídku kvalitní dekorativní kosmetiky lze najít na internetu za daleko příznivější ceny než v kamenných obchodech. Oblíbený je například e-shop Notino.cz, kde naleznete tisíce produktů pro dokonalou péči o pleť i líčení. Nakupovat zde je navíc výhodné i díky Notino slevový kód. Ušetřit můžete pěkné procento z ceny nákupu nebo získat další výhody, které jistě oceníte.

Neplaťte víc, než musíte

Slevové kódy by se měly stát vaším nejlepším přítelem při nakupování na internetu. I díky nim můžete skutečně ušetřit nejen čas, ale i peníze. Kde ale kupóny hledat? Zaměřte se na velké slevové portály, které nabízí širokou nabídku kupónů pro různé e-shopy. Filtrovat můžete dle různých kategorií a hned zjistíte, zda se nedá pár korun ušetřit. Slevové kupóny se snadno používají přímo v daném internetovém obchodě, kdy je vám sleva odečtena při placení v rámci nákupního košíku.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku