Patříte k předplatitelům streamovací platformy Netflix a zcela jste propadli seriálu Bridgertonovi? Máme pro vás skvělé zprávy. V květnu se totiž konečně dočkáme třetí série. Na co se můžete těšit?

Proč všichni milují seriál Bridgertonovi?

Než se pustíme do novinek týkajících se nejnovější série, musíme samozřejmě začít tím, proč je seriál Bridgertonovi tak oblíbený. Diváci jsou unešeni dějovou linkou, která se točí okolo rodiny Bridgertonových. Ta žije v Anglii na přelomu 18. a 19. století a součástí seriálu jsou tak velmi nákladné kulisy i dobové kostýmy.

Kdo jsou Bridgertonovi?

Ústřední dějová linka seriálu se točí okolo rodiny Bridgertonových, kterou tvoří Lady Bridgerton, Viola, jež je vdovou po Edmundu Bridgertonovi a zároveň matkou osmi dětí:

  • Anthonyho
  • Benedicta
  • Colina
  • Gregoryho
  • Daphne
  • Eloise
  • Francescy
  • Hyacinty

Ústřední dějová linka seriálu

Dá se říci, že tím hlavním motivem seriálu je láska. Předlohou seriálu Bridgertonovi je série knih od Julie Quinn. Autorka historických romancí vytvořila celý svět Bridgertonových, který nyní hltají diváci i divačky po celém světě a velký úspěch slaví nejen její knižní série, ale také seriál. Každá série se točí kolem jednoho člena této rodiny. V první sérii byli diváci svědky zrodu vztahu mezi nejstarší dcerou z klanu Bridgertovných Daphne a vévodou Simonem Bassetem. Ačkoliv v počátku to tak nevypadalo, nakonec mezi nimi vznikl skutečný vztah založený na lásce. Druhá série se naopak zaměřila na mužského hrdinu. Tentokrát Anthonyho Bridgertona. Ten se také pokoušel najít tu pravou, ale do cesty se mu postavila tvrdohlavá sestra jeho vyvolené. Jak to celé dopadne a platí i v tomto případě rčení o tom, že co se škádlívá, to se rádo mívá?

Co dalšího se v seriálu Bridgertonovi děje

Kromě hledání skutečné lásky, se v seriálu řeší i současné otázky. Obsazení herců je rasově vyvážené, což se některým kritikům nelíbí, ale seriál nemá být založený na přesných historických událostech, ale spíše na fantazii autorky. Ta se rozhodla příběh rodiny Bridgertonovýh zasadit do přelomu dvou minulých stoletích a je to ona, kdo určuje pravidla.

LGBTQ+ komunita a množství milostných scén

Patříte-li k fanouškům seriálu, určitě jste si všimli také toho, že v seriálu se objevuje tematika LGBTQ+ komunity, čímž si získává další fanoušky z řad těchto komunit. Kromě toho je trnem oku některých kritiků i množství milostných scén, jež se v Bridgertonových vyskytují. To ale většině fanoušků rozhodně nevadí, protože herecké obsazení je velmi atraktivní.

Kdy se dočkáme třetí série Bridgertonových?

Přestože trailer na třetí řadu oblíbeného seriálu Bridgertonovi se objevil již v březnu, první díl seriálu vyjde až 16. května 2024. A o čem třetí série Bridgertonových bude? Pokud jste si nenechali ujít žádný předchozí díl, jistě vás nepřekvapí, že děj se bude točit okolo dvou postav – Colina a Penelope. Jaké budou začátky jejich milostného vztahu a skončí nakonec vše svatbou?

Dočkáme se šťastného konce?

Odpovědi na tyto otázky dostaneme již brzy a již nyní je jasné, že opět bude na co koukat. V seriálu se neustále vyskytují dramata, zvraty a milostná vzplanutí. Dobrá zpráva je, že autorka knižní série má ráda šťastné konce, a tak se dá předpokládat, že šťastný konec příběhu dopřeje také jednotlivým postavám svých knih a scénáristé to dodrží.

Připravte se na třetí sérii Bridgertonových. Již 16. května 2024 vypukne další hledání pravé lásky, u kterého byste rozhodně neměli chybět. Pokud chcete mít náskok a vědět, co se bude ve třetí sérii dít, samozřejmě si můžete přečíst jednotlivé knihy v sérii.

Zdroj textu: www.netflix.com, www.elle.com

Zdroj foto: www.freepik.com

Autor

Komentáře k článku