Módní tipy na letošní zimu

0

Letní věci pečlivě zazimovány a šatní skříň netrpělivě očekává přísun nových zimních kousků. Co by ve vašem zimním šatníku nemělo chybět je teplé oblečení, protože dle meteorologů má být letos velmi tuhá zima. Kromě nátělníků s dlouhým rukávem, bodyček, roláků, svetrů, punčošek, kalhot, pletených šatů by neměly chybět ani rukavice, šály a čepice.

Určitě znáte ten pocit, když venku mrzne, až praští, přesto si kladete otázku, zda si vzít na hlavu čepici? Samozřejmě, že ANO! Nejenže vás ochrání před mrazem, ale budete COOL. Letošní móda přeje pokrývkám hlavy.

Pletená móda

Jestliže rády háčkujete nebo pletete, pak už začněte. Pletená móda bude letos v kurzu. Netroufáte-li si na svetr, pak zkuste alespoň čepici, která patří letos k těm nejlepším módním doplňkům. Nosit se budou čepice chlupaté, hladké, čepky ala francouzský baret, čepice s copánky, s kšiltem, bambulí a další. Ve světě čepic si vybere úplně každý od klasiky po extravaganci.

Kapuce

K dalším módním doplňkům, které budou velmi žádané nejen z módních, ale i praktických důvodů, bude kapuce. Ke klasickým svetrům si nezapomeňte pořídit i dostatek mikin s kapucí. Ty užijete de facto kdykoliv během roku, takže nad jejich pořízením dlouze nepřemýšlejte. Nicméně kapuce bude velmi žádaným prvkem nejen na mikinách, ale i svetrech, bundách či kabátech.

Geometrické vzory

Zvažujete-li jaké si letos pořídit na zimu šaty, pak nezapomeňte na hřejivý materiál a geometrické vzory. Proužky různě se zbíhající do sebe a vytvářející geometrické vzory bude to, čím letošní zimu zaujmete.

Rifle

Rifle patří ke klasice, která by v žádném dámském šatníku neměla chybět. Letos jsou v kurzu rifle sešité z několika barev denimu, ustřiženými nohavicemi bez zapravení švů, případně rovnou nohavice s třásněmi. Zkrátka čím zajímavější model, tím lépe.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku