Módní tipy pro letošní léto

0

Móda a módní trendy se mění stejně, jako počasí. Každý rok, každé roční období a občas i každý týden či den. Módním světem hýbe každý, kdo je trochu vidět. Počínaje návrháři, modelkami, sportovci i herci.

Jaro seběhne a začne všemi toužebně očekávané léto. Letošní móda bude přát veselosti, hravosti a pestrosti. Těšit se tak můžeme na barvy pastelové, ale i černobílou klasiku, květiny, romantické krajky a mnoho nových zajímavých prvků. Nahlédněte s námi pod pokličku – přinášíme módní tipy 2017.

Oblíbené pastelové barvy

Dáváte-li přednost něčemu méně výraznému, ale přesto slušivému a elegantnímu, vsaďte na stále oblíbené pastelové barvy – tím rozhodně nic nepokazíte. Barvy letošního léta budou světle růžová a lososová, nebesky modrá, meruňková či mátová. Barvy se týkají nejen oděvů, ale i dekorativní kosmetiky. Nezapomeňte se podívat na nové kolekce laků na nehty a slaďte se celkově s outfitem.

Zajímavé vzory – módní tipy

Pro romantičky jednoznačně vedou květiny, které mohou být na šatech, sukni, halence, ale i kalhotách. Moderní budou i kostky, které se objevily už loni na podzim. Rozhodně nemusejí být pouze v tradičních skotských barvách. Fantazii se meze nekladou. Inspirace exotikou a orientem se projevila opět ve zvířecích vzorech. Letos to budou hadi, ptáčci, ale i sloni. Tento trend sedí k létu jako vyšitý. Výjimkou nebude ani ruční dekorování.

Něžná krajka

Která romantická duše by odvolala půvabu krajky? Mohou být černé, bílé, krémové, ale i v módních pastelových barvách, které jsme již zmínili. Krajka se dá kombinovat také s drsnějším outfitem (riflovina či kůže), který doplní a zjemní.

V hlavní roli přírodní materiály

Kralovat budou především přírodní materiály, kde najde své uplatnění bavlněný popelín, viskózový úplet a především pak hedvábí, zmiňovaná krajka a tyl. Rozhodně se máme na co těšit. Půjde o módu lehkou, svěží a čistou.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku