Moderní a stylově vybavenou koupelnu si vykouzlíte také u sebe doma

0

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v rámci domácnosti. Provádíme zde nejen osobní hygienu, ale také tady často relaxujeme, třeba při horké koupeli nebo osvěžující sprše. Je tak určitě žádoucí, abychom měli maximální komfort, který si můžeme dopřát či dovolit. Velkou příležitostí k přestavbě koupelny je samozřejmě celková rekonstrukce domu. A určitě stojí za to obklopit se moderními prvky, které budou zároveň praktické.

Moderní koupelna

Moderní koupelna

Také toaleta v koupelně může vypadat stylově

Některé domácnosti mají z prostorových důvodů v koupelně umístěnu také toaletu. Někdy je to samozřejmě také proto, že v domě se nachází ještě další toaleta samostatná. Ať už je váš případ první nebo druhý, pokud je umístěna toaleta v koupelně, určitě nás více zajímá její vzhled. Trendem je už několik let závěsné WC. Tyto toalety se vyznačují tím, že nemají viditelnou nádobu na vodu. Ta může být buď obestavěná falešnou zdí, případně může být zabudovaná přímo do stěny domu. Taková toaleta působí elegantnějším dojmem. Budete si zde zkrátka užívat:

  • Absence rušivých prvků
  • Moderního designu

Jednoduše nic u této toalety zbytečně nevystupuje do prostoru, velkou předností je čistý a jednoduchý design. Zpravidla je u těchto toalet více na výběr s ohledem na moderní design. Výrobci zkrátka předpokládají, že se umísťují zejména do moderně zařizovaných interiérů.

Kvalitní produkty jsou zárukou dlouhé životnosti

Nedílnou součástí závěsné toalety je ale samozřejmě také splachovací systém, o kterém jsme se už okrajově zmínili, že je zabudován do stěny. Vzhledem k tomu, že tento systém není jednoduše vyměnitelný, a to právě s ohledem na jeho zastavění do stěny, doporučujeme Geberit, který vyrábí splachovací systémy vysoké kvality. Kromě toho můžete u tohoto výrobce nakoupit také další vybavení do koupelny, jako jsou třeba bidety, ale také samostatné díly jako sprchové žlaby, nebo příslušenství jakým jsou třeba sifony.

Autor

Komentáře k článku