Luxusní hodinky jsou vynikajícím vánočním dárkem

0

Bojujete s výběrem perfektního vánočního dárku pro tatínka, bratra, či partnera? Ale také pro maminku, kamarádku? Darujte luxusní hodinky, určitě neuděláte chybu.

Dnes si sice nosíme hodinky v kapse v podobě telefonu, avšak luxusní hodinky stále mají své opodstatnění. Nejsou jen ukazatelem času, nýbrž také módním doplňkem.

Hodinky jsou dárkem praktickým

Jste zastáncem praktických dárků, jež se neválí někde v poličce, ale mají skutečné využití? Pánské i dámské hodinky jsou ideálním příkladem takového dárku. Obdarovaný je bude nosit možná denně, možná třeba jen pro zvláštní příležitosti. Každopádně je však nenechá jen ležet v šuplíku. A pokaždé, když si je bude dávat na ruku, si na vás vzpomene.

Výtečný módní doplněk pro muže

Muži nemají moc možností, co se týče módních doplňků, luxusní pánské hodinky jsou však sázkou na jistotu. Pokud se chystáte obdarovat muže, popřemýšlejte nad tím, jak se obvykle obléká. Pro toho, kdo vyznává spíš business casual styl, se hodí hodinky s pravým koženým řemínkem, pěkně vypadají i tzv. mesh kovové náramky vzniklé spletením drobných kovových oček. Ty vypadají skvěle zejména na jemné dámské ruce, ale i muži je mají rádi.

Luxusní hodinky jsou cenově dostupnější, než si myslíte

Samozřejmě je možné pořídit hodinky za sto padesát tisíc korun i více, mnoho modelů se však svou cenou rovná třeba ceně telefonu či notebooku. Není tedy pravda, že by hodinky byly příliš drahým dárkem pod stromeček.

Podívejte se do e-shopu Hodinky-beny.cz, který prodává skutečně luxusní modely prestižních značek. I v jeho nabídce najdete levnější varianty s cenovkou kolem deseti či dvaceti tisíc korun. Jejich místem výroby je hodinkami vyhlášené Švýcarsko či jiné státy. Takové hodinky jsou investicí na dlouhé roky, kupujete skutečnou kvalitu. U tohoto prodejce máte nárok na doživotní výměnu baterie zdarma, autorizovaný servis (záruční i pozáruční) a také získáte prodlouženou záruku v délce 5 let.

Zdroj náhledových obrázků: hodinky-beny.cz

Autor

Komentáře k článku