Které účesy jsou vhodné při tréninku nebo návštěvě fitka

0

Začínáte cvičit nebo to máte teprve v plánu? Ženy často rády chodí i do fit center hezky upravené, což je sice hezké – je ale potřeba myslet na to, že při cvičení se především musíme cítit pohodlně.

Dlouhé rozpuštěné vlasy moc dobrou službu při cvičení neudělají. Jaký účes tedy zvolit, aby vám to pořád slušelo a přitom vás nic neomezovalo?

Culík nikdy nezklame

Culík je zkrátka klasika. Svázat vlasy do gumičky trvá několik málo sekund, a přitom hezký culík dokáže udělat divy. Při cvičení je vhodné svazovat si vlasy do výšky, zvláště pokud máte vlasy dlouhé. Nízký culík by vám i tak mohl zavazet při větší aktivitě. Navíc by se vám potil krk a vlasy by se na něj lepily, což by nebylo nijak příjemné. Vysoký culík můžete doplnit o látkovou čelenku, která absorbuje pot, a budete se cítit mnohem komfortněji.

Nedbalý drdol

Drdol je dalším nesmrtelným účesem, který užijeme doma, v práci i při společenské události. Jde i o skvělý účes na cvičení. Drdol také zvládnete udělat během chvilky, navíc dobře drží a vlasy v něm vydrží svázané po celou dobu cvičení. Nedbalý a jakoby rozcuchaný drdol je navíc velmi slušivý. Pokud je to možné, vyčešte si jej opět do vysoka a schovejte do něj všechny vlasy tak, aby netrčely pramínky. Ve vaší aktivitě vám už nic nebude bránit. Drdol by měl ale pevně držet – využívejte spíše spirálovité gumičky, které tolik neničí vlasy.

Zapletené pohodlí

Pomyslným králem účesů na cvičení je rozhodně zapletený cop. Vlasy spletené co francouzského copu vypadají nádherně, a navíc máte s tímto účesem opravdu jistotu, že se vám vlasy nerozpustí ani když se vydáte na hodinu boxu. Pokud francouzský cop nezvládnete, nezoufejte. I klasický cop splní svou funkci. Pokud máte čas, klidně si spleťte copy dva. Když se rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že copy v posilovnách jsou opravdu oblíbené.

Vydejte se cvičit a udržte si nejen dekorum, ale ciťte se i pohodlně.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku