Které nadčasové kousky by vám neměly v šatníku chybět?

0

Většina z nás má doma šatní skříň narvanou k prasknutí a mnoho kousků oblečení z ní stejně nikdy nevynosíme. I přesto si stále stěžujeme, že nemáme co na sebe. Mnohem lepší je vsadit na minimalistický šatník, do něj zařadit jen pár nadčasových kousků, které se budou nosit ještě léta a dají se nekonečně kombinovat spolu dohromady. Které by vám rozhodně neměly chybět?

Nesmrtelné džíny

Žádné ženě by určitě doma neměly chybět dobře padnoucí džíny, které lze kombinovat jak s obyčejným tričkem, tak s elegantní halenkou. Sehnat dokonalé džíny může dát sice trošku zabrat, protože každému typu postavy sedí něco jiného, ale vyplatí se hledat. Džíny z módy nevyjdou nikdy, nosily se před lety a ještě dlouhá léta budou. Pro volnočasové aktivity vybírejte džíny ze světlého denimu a pro významnější události ty z tmavého denimu.

Černé šaty

Černé šaty v šatníku jsou naprostou nutností. I když běžně sukně ani šaty nevyhledáváte, černé šaty jsou prostě základ. Dají se nosit do práce, na společenské události, oslavy, ale i na procházku do města. Skvěle se kombinují, můžete k nim nosit tenisky i boty na podpatku a být za dámu. Oživí je výraznější šperky nebo zajímavá kabelka.

Sako nebo křivák? Raději obojí!

Křivák – tedy koženou bundu připomínající motorkářský styl, můžete unosit ke všemu, od kalhot až po krajkové šaty nebo sukně. Kvalitní kousek vám poslouží na dlouhá léta a unosíte ho od jara až do podzimu, vzít si ho můžete na jakoukoliv událost. Stejně tak by každý dámský šatník měl obsahovat alespoň jedno sako. Opět se dá skvěle kombinovat úplně se vším a můžete přizpůsobit styl podle události, na kterou právě jdete. Sako volte v černé nebo tmavě modré barvě, která je právě hodně v kurzu.

Nadčasové kousky se udrží ve vaší skříni dlouho a dají se mezi sebou báječně kombinovat.

zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku