Kosmetická taška a co by vám v ní nemělo chybět?

1

Žádná žena se bez ní neobejde, nosíme je všude s sebou, nedáme bez ní ani ránu a pečlivě se staráme o to, abychom v ní vždycky měly všechno – ano, je to kosmetická taška. I když každá z nás může preferovat něco jiného, jsou věci, bez kterých se neobejde žádná z nás.

Co by nám tedy nikdy nemělo v kosmetické taštičce chybět? Je čas doplnit zásoby!

Pudr a korektor na zakrytí nedokonalostí

Tyto dvě malé nezbytnosti zaručí, že i během dne můžeme vypadat stále skvěle a svěže jako ráno, když vyjdeme z koupelny. Zatímco korektor se postará o všechny menší nedokonalosti pleti a zakryje pupínky nebo kruhy pod očima, pudr všechno krásně zafixuje a pomůže zmatnit pleť v horkých dnech, kdy se hodně potíme. Kompaktní pudr zaručí, že váš make-up vydrží po celý den a korektor v tyčince je malý zázrak, který ale volte vždy o odstín světlejší, než jaký máte pudr a make-up.

Řasenka pro svůdný pohled kdykoliv

I když nestíháme, i když se nám nechce nebo nemusíme – řasenka je základ líčení každé ženy a dokáže udělat zázraky. Bez řasenky zkrátka nedáme ani ránu, stačí pár tahů a promění náš pohled a změní celkový výraz. Oči nebudou vypadat unavené, obličej bude zvýrazněný a my můžeme vyrazit kamkoliv. Řasenku si stihneme dát i v autě během cesty do práce, postačí nám na běžné nošení a je mnohem důležitější než stíny.

Něco pro rty k nakousnutí

Balzám, pomáda na rty, lesk nebo rtěnka. Ať už preferujete cokoliv, kamkoliv se vydáváte, na rty je vhodné něco nanést. A všechno je potřeba doplňovat během dne, takže něco na rty bychom v kosmetické tašce prostě mít měly. Nezapomeňte, že o rty je zapotřebí se starat s láskou a péčí. Jinak se brzy promění v popraskané krátery.

Svěží za každé situace

Určitě je dobré mít vždy po ruce také deodorant, parfém a popřípadě vlhčené osvěžující ubrousky. Pocení je přírodní jev, kterému se prostě nevyhneme. Pokud nechceme v průběhu dne vypadat jako umořené zvadlé květinky a podle toho také vonět, je tato osvěžující výbava další nezbytností.

Co máte v taštičce vy?

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

1 komentář

  1. Za mě rozhodně oční pero s kofeinem, je to dobre na opuchnutí a dá se nosit v taštičce lépe než krém 🙂

Komentáře k článku