Když vlasy připomínají vyschlou slámu

0

Po prázdninách a horkém létě jsme odpočinuti a zregenerování. Naše tělo dostalo ve formě slunečních paprsků pořádnou dávku vitamínů , naše pokožka tmavý nádech , no s vlasy to nevypadá růžově . Buď se každé ráno rozčilujete nad nepoddajnou hřívou , která se nedá zkrotit , nebo v jednom kuse pošilháváte s nůžkami v ruce po roztřepených konečcích . Ať už za stav vaší koruny krásy bez života může přímořské prostředí , vlhký , horký vzduch , slunce nebo chlorovaná voda , víme jak zahojit všechny rány , které jí udělilo léto .

suche vlasy

Hloubková regenerace

Při pobytu na slunci automaticky myslíme na opalovací krém , ale napadlo vás dodat potřebný ochranný faktor i vašim vlasům ? Podcenění této procedury se na podzim odráží na tisících hlav , ale my vám pomůžeme vyčuhovat ze slaměného davu díky regenerační masky , která změní i střapaté hnízdo na zářivé , krásné a hlavně zdravé vlasy .

Domácí kondicionér

Předpokládáme , že vám předražené produkty z drogerie nepřinesly očekávaný výsledek a docíleny nebyly tentýž efekt jako jste viděli v televizní reklamě . Co tak sáhnout do jiného sortimentu ? Rovnou do spíže .

Do misky s jednou , při krátkých a řídkých , nebo dvěma , při dlouhých a hustých , polévkovými lžícemi olivového oleje rozbijeme jedno vajíčko a přidáme lžičku medu . Naše babičky určitě věděli , jaké zázraky dokáže určitá kombinace potravin , protože domácích receptů na zničené a poškozené vlasy je opravdu víc než dost , ale tento je námi osvědčený a aby patřil také mezi ty vaše nejoblíbenější , přidejte tři kapky rumu . Vše smíchejte a naneste na vlhké vlasy od konečků . Abyste zvýšili účinek kúry , nasaďte si na hlavu mikrotenové kapsa a zabalte do ručníku . Po dvou hodinách masku opláchněte horkou vodou a použijte obvyklý šampon .

Věříme , že se budete opět těšit z vaší hebké , krásné a regenerované hřívy .

Autor

Komentáře k článku