Kam v Praze na veterinu? Tam, kde zvládají vše na jednom místě

0

Chodit k veterináři s vaším domácím mazlíčkem je téměř stejné jako chodit tam s dítětem. Vždy je to stresující situace nejen pro něj, ale i pro vás. Vylepšit to rozhodně dokáže příjemný přístup veterináře. Takový zažijete ve veterinární klinice Animal clinic v Praze.

Animal clinic je skutečně spíše veterinární klinika v Praze než jen ordinace veterináře. Na klinice pracuje celkem 10 odborných veterinářů a 9 techniků. Provoz byl zahájen na podzim roku 2003, tehdy na klinice pracovali dva lékaři. Postupně se ale rozrostli a dnes zvládají nejen všeobecnou preventivní veterinární medicínu, ale také kurativní. Poradí si s různými problémy, s nimiž by vás lékař v soukromé ordinaci poslal ke specialistům.

Dopřejte svému mazlíčkovi tu nejlepší péči

Jsou samozřejmě komplikované potíže, s nimiž i z Animal clinic posílají k ještě lepším specialistům. S většinou případů si však poradí. Zvládají ortopedii malých zvířat, neurologická vyšetření, postarají se o onkologické zvířecí pacienty, cizí jim není chirurgie měkkých tkání, fyzioterapie, stomatologie, kardiologie, endoskopie ani herpetomedicína a další obory.

Ošetřují malá zvířátka, tedy kočky, psy, ale i obojživelníky a plazy. Lékaři ze zdejší kliniky jsou odborníky na svém místě, schopní se o zvířátka postarat tak, aby utrpěla co nejmenší psychickou újmu a byla co nejméně ve stresu.

Objednejte se na příští návštěvu

Rádi byste i vašemu mazlíčkovi dopřáli prvotřídní péči? Objednejte se telefonicky či e-mailem. Ordinační hodiny jsou od pondělí do pátku od osmi ráno až do osmi večer, takže si kvůli prohlídce nutně nemusíte brát dovolenou. Ordinuje se i v sobotu odpoledne, lékaři se snaží být co nejvíce flexibilní, aby vyhověli potřebám všech zvířecích pacientů, a hlavně jejich majitelů. Přímo na webu AnimalClinic.cz navíc najdete vypsané konkrétní směny lékařů, kdybyste později už měli nějakého svého oblíbeného, ke kterému vždy chodíte. Vaše zvířátko si tady bude užívat takovou péči, kterou kolikrát nemají ani lidé ve zdravotnických zařízeních.

Zdroj náhledových obrázků: animalclinic.cz

Autor

Komentáře k článku