Jste připravena na plesovou sezónu?

0
Vánoce máme úspěšně za sebou a můžeme si stále vychutnávat příjemnou a zejména pohodovou domácí atmosféru.

Kromě návštěv rodiny a přátel, bychom však neměli zapomínat ani na blížící se plesovou sezónu. Je to ideální možnost, jak se nejen pobavit, ale především zazářit. To si nesmíte nechat ujít. Konečně se dostanete do společnosti a můžete se plně věnovat svému vzhledu, výběru šatů i doplňků.

Právě ty netřeba podceňovat, i když nejvíce vědí zaujmout šaty, bez těch správných doplňků ani ty nejkrásnější nevyniknou tak, jak byste si možná přála. Dejte si tedy záležet nejen na výběru plesové róby, či bot. I zajímavá kabelka může být výjimečným doplňkem, ale Vaše uži i dekolt si zaslouží ty správné ozdoby.

Pokud Vám je nepřinesl Ježíšek, poohlédněte se po nich sama, využít tak můžete například i povánoční výprodeje, což potěší i Vaši peněženku. Ten správný šperk, můžete objevit kdekoliv, ale netřeba myslet jen na Váš vkus, ale i na vybrané šaty. Všechno přece musí dokonale ladit.

Decentní šaty si zaslouží výrazný šperk a naopak. Pokud volíte spíše nápadné šaty, postačí i jemné šperky. To pravé nabízí i značka Swarovski. Na plese tak nebudete vypadat jako papoušek, ani jako šedá myška. Méně je někdy opravdu více. S tímto přístupem nic nepokazíte a určitě zazáříte. Důležité však je, abyste se cítila dobře a sebevědomě. Jen tak můžete přítomných opravdu okouzlit.

Autor

Komentáře k článku