Jsou magnetické řasy skutečně tak úžasné?

0

Ne každé jsou dopřány krásné, přirozeně dlouhé řasy, které jsou snem mnoha z nás. A i když takové řasy některá nemá, neznamená, že je nikdy mít nebude. Na trhu se totiž objevily řasy magnetické, které z vás jednoduchou aplikací udělají doslova mrkací panenku. Co to magnetické řasy jsou a jaký je rozdíl mezi lepenými a magnetickými řasy?

Magnetické řasy – jak fungují?

Jedná se o umělé řasy, které fungují na principu malých magnetů, nikoli lepidla. A právě tyto řasy zažívají v posledních letech velký boom. Pro mnohé jsou jakousi záchranou, protože jsou ušetřeny od nepraktického nanášení lepidla a následného lepení na vlastní řasy. I když je jejich aplikace velmi jednoduchá, nemluvě o tom, jak skvěle vypadají, je důležité také zmínit fakt, že nejsou vhodné pro každodenní nošení. Stále je zde riziko potenciálního poškození řas, trakční alopecie, dermatitidy či alergie. 

Každá módní vychytávka má své pro a proti. Magnetické řasy jsou tedy vhodné spíše na příležitostné nošení, zejména vizážisté je používají při líčení modelek na módní přehlídky nebo nějaké velké události, kde musí každá žena zazářit.

Aplikace magnetických řas

Jakmile pochopíte, jak se tyto řasy aplikují, usoudíte samy, že tyto řasy jsou výrazně lepší než řasy, které nanášíte lepidlem. Je dobré si na jejich aplikaci udělat čas, pro dokonalou práci se snažte řasy sjednotit s linií vašich přírodních řas.

Magnetické řasy vs. řasy s lepidlem

Jak jsme již zmínili výše, tyto řasy jsou mnohem oblíbenější, a to především díky aplikaci, ale také následnému sundávání. Jsou také méně náročné na údržbu a jejich aplikace nevyžaduje tolik času a přípravků, jako řasy s lepidlem.

Závěrem: Většina žen se shodla, že magnetické řasy jsou všestranným produktem, který nejen šetří čas, energii, ale rozhodně pomáhají během okamžiku dosáhnout plnějších řas.

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku