Jak vybrat doplňky, které zaručeně pozvednou váš outfit?

0

Připadají vám vaše outfity obyčejné a bez jiskry i když se snažíte sebevíc? To jde lehce změnit. Zařaďte tyto doplňky do svého šatníku, oživte vaše oblečení a posuňte ho na zcela jinou úroveň. Na stylu vašeho oblékání rozhodně nezáleží.

Doplňky jsou nedílnou součástí šatníku tak jako váš botník. Jedná se však o kategorii, která je často zapomínána a shazována. To je ovšem obrovská škoda. Můžete mít na sobě obyčejnou bílou košili, která není ničím zajímavá, nebo nijak výrazné tričko a džíny. Se správnými doplňky budete působit jedinečně a luxusně. Všichni si budou myslet, že víte, co děláte. Jistě se za vámi budou otáčet nejen muži, ale také ženy. O jaké doplňky se jedná? Na to se nyní podíváme!

Sluneční brýle

Zbavte se představy, že sluneční brýle se nosí pouze v létě. Bez starostí je zařazujte do outfitů po celý rok. Neslouží pouze jako ochrana očí před slunečním svitem, ale perfektně doplňují celkový outfit. Můžete se pomocí nich schovat před okolím v nekomfortních situacích či po proslavené noci plné alkoholu. Nemusíte nutně investovat do drahých značek jako je Gucci, Chanel nebo Dior. Postačí i úplně obyčejné bez značky. Důležité je, aby vám a vašemu tvaru obličeje svědčily a slušely. A také to, abyste se v nich cítila dobře.

Kabelka

Zrovna u tohoto druhu doplňku se vyplatí investovat do kvalitních kousků. Vždyť je používáte každý den. Musí vydržet zátěž všech námi potřebných věcí. Poslední, co byste si přála, by bylo, aby váš téměř dokonalý outfit doplnila kabelka laciného vzhledu. Kvalitně zpracovaná kabelka změní váš dojem k nepoznání.

Při správné péči vám navíc vydrží téměř celý život. Tvar, velikost, materiál i barva následně závisí již pouze na vašem vkusu a preferencích. Máte-li v šatníku převážně neutrální barvy – bílá, šedá, černá, béžová, odvažte se a pořiďte si kabelku ve výrazné barvě. Ať už se bude jednat o červenou, žlutou či modrou, zajisté své okolí zaujmete.

Náramkové hodinky

V posledních letech ženy nosí pouze jeden typ hodinek – chytré hodiny. Je úctyhodné, že nám sledují kroky, tep i dýchání. Z módního hlediska to však není úplně vhodný doplněk. Vsadíte-li na kovové nebo kožené náramkové hodinky, budou působit jako praktický šperk, a ne jako nějaký fitness doplněk. Chytré hodinky mají všechny prakticky stejný design. S klasickými náramkovými hodinkami můžete lépe vyjádřit vaši osobnost. 

Šperky

Náušnice, náramky, prstýnky, náhrdelníky, brože. Zkrátka šperky jako takové doplní váš outfit úplně nejlépe. Nezáleží, zda sáhnete po minimalismu či extravaganci, po stříbře, zlatě či po špercích s drahými kameny. Tak jako u každého doplňku byste se v něm měla cítit dobře. Na trhu existuje mnoho módních značek a mnoho krásných a módních kolekcí. Stačí si jen vybrat!

Pásek

Spojení módnosti a praktičnosti. Při oblékání zastane nemálo rolí. Primární funkce pásku bývá udržet kalhoty či kraťasy na svém místě. Můžete si s ním však hrát dle libosti. Perfektně vám napomůže zvýraznit pas. Dejte ho přes šaty, sako či kabát. Nejenže budete působit jako z módního časopisu, ale také budete sbírat obdiv vašeho okolí. Pásek zkrátka dokonale doplní váš outfit. Hrajte si s šířkou, texturou, materiálem, barvou i sponou. Na trhu je nepřeberné množství druhů – kožené, kovové, elegantní, extravagantní. Záleží jen na vás.

Šátek

Dnes již téměř vymizelý doplněk. To je ovšem velká škoda. V 50. letech minulého století se bez něj neobešel jediný outfit. Jestliže žijete v představě, že šátek musí být uvázaný kolem krku, pletete se. Zapletený ve vlasech nebo uvázaný na kabelce či použitý místo pásku, to jsou jedny z mála možností, jak kvalitní hedvábný šátek využít.

Móda je hra a kousky oblečení jsou hračky. Buďte kreativní! Hrajte si! Ačkoliv se prvotní investice do kvality můžou zdát vysoké, chválu a obdiv zajisté sklidíte.  

Autor

Komentáře k článku