Jak vybírat zásnubní prsteny

0

Zásnubní prsten je dokonalým způsobem, jak vyjádřit svému partnerovi svou lásku a oddanost. V současné době se opět navracejí tradiční zásnuby, které byly v minulých letech tak trochu pozapomenuté.

  • Jak u snubních, tak i zásnubních prstenů platí určitá pravidla.
  • Není, ale nikde psáno, že je musíte striktně dodržovat.
  • Záleží vždy na vás, jak chcete nejdůležitější dny ve svém životě pojmout.

Jedním z pravidel je, že by měly mít zásnubní prsteny alespoň jeden bílý kámen. Právě proto je častou volbou zásnubní prsten s diamantem. Není ale nutné soustředit se pouze na tento drahý kámen. Možností je mnohem více. Pokud chcete něco skutečně originálního, pak by mohly být dokonalou volbou safírové zásnubní prsteny, které vynikají nadčasovou krásou. Právě z důvodu osazení kamenem se velice často volí zásnubní prsteny z bílého zlata. Bílé zlato se totiž dá doplnit kamenem jakékoliv barvy a vždy bude vypadat skvěle.

Po zásnubních prstenech přijdou na řadu prsteny snubní

Jednou z důležitých otázek je, kde a jakým způsobem předat své vyvolené zásnubní prsten, aby byla žádost o ruku úspěšná. Věřte, že pokud se jedná o skutečnou lásku, tak na tom ani tak moc nezáleží.

  • Na druhou stranu, proč nevybrat romantické nebo netradiční místo?
  • Ideální volbou bude romantická večeře ve dvou anebo některý z krásných večerů na dovolené u moře.

Po zásnubách se můžete pustit do výběru snubních prstenů, které by měly být ve stejném stylu jako prsteny zásnubní. Díky široké nabídce nebude volba vůbec těžká. Vybrat můžete snubní prsteny z bílého zlata anebo se poohlédnout po dalším drahém kovu a vybrat stříbrné snubní prsteny.

Autor

Komentáře k článku