Jak si ho nezaplašit

0

Srdce za ním piští již delší dobu, ale z jeho strany to nevypadá nadějně. Znáte ten pocit, když objekt vašeho zájmu ani neregistruje, že existujete? Pokud ano, určitě se zamýšlíte, proč je tomu tak. Průhledná nejste, no nevýrazná ano. Poradíme vám, jak upoutat jeho pozornost. Nejsou v tom žádné triky, jen přirozená, ale často zanedbávaná komunikace – ta neverbální.

shutterstock_151809131

Řeč těla

Pokud ani neznáte jeho jméno, je zbytečné dávat vám rady jak se během rozhovoru neztrapnit. I když i tam jde o to, jak se tváříte a ne o to, co řeknete. Zaujmout musíte svým vzhledem, postojem a vnitřním vyzařováním. Prostě být sama sebou. Nebo spíše tou lepší verzí vás. Jak na to?

Úsměv

Ne ten falešný, při kterém vycenil zuby a ústa se vám roztáhnou do směšné grimasy. Skutečný upřímný úsměv je svaly spojen s vráskami kolem očí a vyzařuje pozitivní energii a dobrý dojem z toho, který ho vyzařuje. Změňte svůj vnitřní postoj, buďte optimistka, a reakce okolí na vás se změní také, protože je vědecky dokázáno, že smích vyvolává v levé hemisféře mozku spontánně pocity štěstí. A nezapomeňte, pokud muž řekne, že žena má smysl pro humor, neznačí to, že vypráví dobré vtipy; znamená to, že se směje na těch jeho.

Postoj

Musí být otevřen. Někteří lidé tvrdí, že se s překříženýma rukama cítí pohodlně. Každé gesto je proč člověka pohodlné, pokud je v souladu s jeho postojem. I když máte strach nebo negativní myšlenky, pokuste se ruce držet spuštěné v klíně, nebo volně při těle. Nebudujete tak mezi sebou a dotyčným psychickou bariéru. O dolní partii však platí pravý opak. Způsob sezení se souběžně položenými nohami považují muži u žen za nejatraktivnější. Upoutat na sebe můžete sepnutím na loktech podepřených rukou, na které položíte bradu. Pokud chcete flirtovat, tato póza vám uvolní cestu.

Pohled

Na svého vysněného zkuste úsměv a pohled zpod obočí s pootevřenými rty jako to dělala princezna Diana. Muži ho vnímají jako svůdný a zároveň vyzývavý signál, který je přitahuje svou křehkostí. Bradu mějte vždy skloněnou, hleďte vzhůru a odhalte jemnou šíji. Věřte či ne, právě zásluhou pohledu ležely Marilyn Monroe muži u nohou. Spuštění víček a nadzvednutí obočí spolu s mírným pootevřením rtů způsobí, že prostor mezi víčky a obočím se maximálně rozšíří a vy v něm budete vzbuzovat tajemné a dráždivé pocity. A o to nám při mužích přeci jde, no ne?

Autor

Komentáře k článku