Jak oživit váš šatník během jara?

0

S jarním obdobím přichází teplé počasí a dobrá nálada. Tomu je třeba přizpůsobit také svůj šatník, proto se přímo nabízí osvěžit ho novými kousky. Slunečné dny totiž lákají k zářivým outfitům a zajímavým doplňkům.

Kousky pro chladná rána

Ačkoliv na jaře už je teplota o něco příznivější než v předchozích měsících, rána stále mohou být chladná. Oblíbenými trendy pro tento rok jsou hlavně prošívané bundy. Vybírat můžete z různých stylů provedení, ať už vás láka bundička do pasu, či třeba oversized styl. Jestliže však hledáte spíše něco elegantního, skvělou volbou je kabát. Nebojte se výrazných barev a zářivých vzorů, květinové vzory dokážou rozzářit celý outfit.

Nestárnoucí klasikou je džínovina

Džíny patří mezi kousky, které v šatníku najde snad každý z nás. Tento materiál je totiž stále velmi populární. Na jaře se však nemusíte držet pouze klasických modrých a černých odstínů. Sáhněte raději po odstínech červené, béžové, či hnědé. Kromě džínů jsou však pro jarní období velmi oblíbené také riflové bundy se střihem do pasu. Na teplé dny značící příchod léta pak oceníte džínové šortky, či třeba sukně.

Trendy šaty

Sluneční paprsky a teplé počasí přímo vybízí k oblečení šatů, pro které v zimě nebyl prostor. Pro tento rok je největším trendem zářivě žlutá barva v kombinaci s šedou, ty se postarají o zajímavý kontrast. Pokud vás však tyto odstíny nelákají, zkuste kombinovat jiné výrazné barvy třeba s hnědou. Díky tomu zazáříte. Kromě jednobarevných kousků navíc můžete sáhnout také po květinových vzorech, ty by vám neměly v šatníku chybět. Najít můžete šaty s jemným motivem, ovšem také výrazné kousky, ve kterých vás nikdo nepřehlédne.

Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na doplňky. Chybět by vám neměly sluneční brýle. Další doplňky jako například klobouk, kabelka, či stylový batoh, pak mohou snadno dovést váš outfit k dokonalosti.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku