Jak nosit košili?

1

Košile patří k velmi oblíbeným kouskům v šatníku žen i mužů. Zvlášť u mužů se poté říká, že pokud oblékne dobře padnoucí košili, stane se z něj nefalšovaný gentleman. Řada z nich si však neví rady, jak nosit košili, případně jaký zvolit styl. Proto se vám pokusíme poradit, jak na to.

Košile jen ke společenskému obleku?

Není pravdou, že byste měli košili nosit pouze ke společenskému obleku. S klidnou duší si ji můžete obléci i ke svým oblíbeným džínsům. I když se podle etických pravidel nejedná zrovna o nejlepší kombinaci, tak je i přesto možná. Džíny se totiž od nepaměti oblékaly spíše jako pracovní oblečení díky své skvělé odolnosti, přičemž košile se odjakživa vyznačovala jako symbol vysokého pracovního postavení.

Jak by měla vypadat správná košile?

Dobře padnoucí košile je pro některé pány velkým oříškem a může za ně především jejich postava. Mnohdy je totiž problém v oblasti břicha. Správná košile by totiž měla obepínat pas, hrudník i paže, což u některých mužů prostě není fyzicky možné. Jestliže už ale vyberete tu správnou velikost, vězte, že budete pro okolní svět velmi přitažliví. Taková košile totiž mnohem více sexy než obyčejné tričko a pokud ji doladíte sakem, tak se ženám před vámi budou podlamovat kolena.

Nechat ji zastrčenou nebo volně?

Zřejmě nejdiskutovanější otázka ohledně tématu, jak nosit košili. Záleží především na typu vaší konkrétní košile. Jestliže máte formální druh, je nutné ji nosit zastrčenou do kalhot, protože jsou její cípy poněkud delší, tudíž by vzhled nebyl ideální. Avšak neformální košili si klidně můžete nechat pouze zapnutou. Bude to vypadat elegantně a pohodlně. Navíc bude splněn účel přitažlivosti a mužnosti.

Nyní byste již měli mít jasnější představu, jak nosit správně košili, abyste vypadali jako elegáni. Neváhejte proto a pokud ještě žádnou nemáte, urychleně si ji opatřete.

Zdroj foto: https://pixabay.com/cs/móda-košile-obuv-oblečení-918446/

 

Autor

1 komentář

Komentáře k článku