Fotokniha na míru pro každou příležitost – vytvořte svůj vlastní příběh! 

0

Chcete si uchovat vzpomínky ze svatby, narození vašeho děťátka či významného jubilea? Originální fotokniha je pak tím nejlepším řešením! Nechte se inspirovat tímto článkem a mějte významné okamžiky vašeho života vždy při sobě. 

Různé provedení pro různorodé zážitky

Při výběru a sestavování fotoknihy online rozhoduje pouze vaše fantazie. Vybrat si totiž můžete z celé řady motivů, jež přesně odpovídají tomu, jakou událost bude fotokniha reprezentovat. Nezáleží na tom, zda se jedná o fotoknihu k příležitosti narození miminka, svatební fotoknihu, kterou budou kromě fotografií plnit i gratulace svatebčanů, nebo fotoknihu z vašich výletů. Vyberte si tu pravou a uchovejte si své zážitky navždy.

Kromě motivu máte rovněž volnou ruku při výběru vazby fotoknihy. Můžete si tak zvolit klasickou kroužkovou či sešitovou vazbu, se kterými je fotokniha lehká a skvěle se hodí pro zobrazení cestovatelských výletů a méně slavnostních událostí. Pokud však chcete fotoknihu, která vydrží nesčetné prohlížení a bude opravdovou ozdobou vaší vitríny, sáhněte po vazbě pevné nebo kovové, s nimiž budou vzpomínky na ty nejvýznamnější události v naprostém bezpečí.

FotoZeus – fotoknihy a fotokalendáře na míru

Jestliže sháníte fotoknihu, na stránkách FotoZeus je tady pro vás v té nejlepší kvalitě. Naleznete zde celou škálu levných fotoknih ve velmi rozmanitém provedení. K dispozici jsou vám navíc i nádherné fotokalendáře, fotoobrazy či speciální fotohry, od kterých se nebudete chtít odtrhnout.

Pokud si chcete vytvořit vlastní fotoknihu či fotokalendář a přizpůsobit si ji přesně na míru nebo pomocí ní udělat radost svým blízkým, ani to není pro FotoZeus žádný problém. Online editor je skutečně jednoduchý na ovládání – stačí vybrat fotky a využít jednu z předdefinovaných nebo prázdných šablon v požadovaném rozměru. Přidejte také text v podobě krátkých popisků, hlášek nebo citátů.

Zdroj obrázku: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

Autor

Komentáře k článku