Dámy, bojujte se svými nedostatky nošením vhodného oblečení

0

Mnoho žen má dnes, alespoň ve svých očích, problémy s nedostatečně krásnou postavou. Proto se snaží držet všemožné diety, které stejně ve většině případě jen evokují o to větší jo-jo efekt. Zkuste na to tedy jít jinak a zakryjte své špíčky, široká ramena či boky pomocí správně zvoleného oblečení.

Dámská tunika

Dámská tunika

To, že má žena trochu oblejší tvary, ještě neznamená, že nemůže být krásná. Pokud o tom ale ještě stále pochybujete, neváhejte vyzkoušet tuniku.

Co se vlastně skrývá pod slovem „tunika“?

Tunika je v podstatě oblečení košilového střihu, které může mít dlouhé, zkrácené nebo dokonce žádné rukávy. Střih se volí buď rovný a nebo do áčka. Nošení tuniky znamená pro ženy spoustu možností z hlediska kombinací, protože se hodí ke kalhotám i sukním.

Pokud nemáte dokonalou postavu, vyplatí se vyměnit tuniku za vaše upnutá trička. Jedná se totiž o kus oblečení, který je přímo vytvořený pro maskování nedokonalostí.

Výhody spojené s užíváním tuniky

  • Zakrývání nedostatků
  • skladnost
  • nemačká se
  • má volný střih, tudíž se v ní nemusíte potit
  • poskytne pohodlí a zároveň jistou dávku ženskosti
  • vypadá dobře v kombinaci s plavkami (v některých případech)

Boubelky konečně našli svoji Noemovu archu

I silnější ženy konečně našli způsob, jak se mohou začít cítit ve svém těle příjemně. Tuniky pro boubelky k tomu výrazně dopomáhají a za to bychom jim měli být všichni vděční!

Autor

Komentáře k článku