Co muži slibují, ale nikdy nedodrží?

0

Říká se, že slovo dělá chlapa! A většina mužů se o to i snaží. Přesto existují věci, které jim dělají nemalé potíže. Může jít o slib, že pověsí nový lustr, který pak leží tři roky v garáži. V lepších případech rok. Nakonec skladovaný lustr buď pověsí anebo pověsí jiný. Co na tom, že to trvalo takovou dobu.

Podobně na tom mohou být i jiné práce, které po něm vyžadujete. Oprava kliky, pověšení garnýže. To vše jsou stále zanedbatelné maličkosti, protože s odstupem času svého slibu možná i dostojí. Co však často tvrdí a neslučuje se s realitou je….

Už nikdy nebudu pít

Jste po flámu a vašemu drahému je děsně špatně. Kroutí se na gauči jako žížala a dušuje se, že už nikdy, ale opravdu nikdy nebude pít. Tento slib mu vydrží do dalšího flámu. Ať už je to za měsíc či za půl roku. Ale stejně mu bude opět špatně a vy budete kolem něj běhat a pečovat o něj s láskou.

Ano, uklidím po sobě

Muži až příliš často spoléhají na to, že ženy jsou akční a věci kolem domácnosti moc neodkládají. Tudíž se běžně stává, že drahý vyleze z vany a neumyje ji po sobě, ačkoliv vám již několikrát slíbil, že si na to dá pozor. Podobně jsou na tom ponožky u postele, kalhoty přes židli v kuchyni, zubní pasta v umývadle apod. On by si to uklidil! Ale vy jste ho předběhla, protože musíte mít prostě všechno hned 🙂

Za 10 minut jsem tam

Jestli něco nesnáším, tak slib: za 10 minut jsem tam. Z 10 minut je 25, ale co na tom. Minuta sem – minuta tam, copak to hraje nějakou roli? Pokud je zima až praští a vy čekáte na domluveném místě venku, pak to problém je.

Nikdy tě neopustím

Takové sliby by měli zakázat. Člověk nikdy nemůže vědět, co se v životě přihodí. Je rozdíl říci, momentálně to cítím tak, že bych s tebou chtěl být celý život, ale ne „nikdy tě neopustím“. Většina těch, co mají plnou pusu medových slibů, zklame nejdříve. Proto se nedívejte na to, co muž říká, ale co koná.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku