Co by mělo patřit i do vaší ložnice?

0

V ložnici každý z nás tráví zhruba třetinu svého života. Jedná se tedy o místnost, která by na nás měla působit příjemně a měla by být jistotou, že si zde užijeme nejenom klidného spánku. To hlavní, co by dnes nemělo v žádné ložnici chybět, to je rozhodně postel. Moderní ložnice by měly být spojeny především s dostatečně velkou postelí, která nabídne komfort obou partnerů. Jedině tak je zajištěna jistá pohodlnost během celého spánku. A nejenom během něho.

shutterstock_131081330 (1)

Ložnice

Vyberte správnou matraci

Ta je základem každé postele. Pokud se podíváme na současné možnosti, je jejich výběr poměrně obsáhlý. Aktuálně dominují tyto tři hlavní typy:

  • Taštičkové matrace.
  • Latexové matrace.
  • Sendvičové matrace.

Jakou z nich vyberete, to je na vás. Každá má svá pro a proti. Na co bychom však neměli zapomínat, to je také tvrdost matrace. Tu obvykle volíme individuálně, dle našich požadavků. Roli hraje i její pružnost. Tu oceníte jak při spánku, tak i při hrátkách s vaším partnerem. Stačí koupit erotická mazadla pro muže, svého partnera do ložnice doslova dotáhnout a poté už můžete realizovat první zkoušku nové matrace, ale i vaší nové postele. Pokud vsadíte na kvalitu, jistě odolá nejenom této první zkoušce.

Nezapomínejte i na soukromí

I když jako partneři spíte na jedné společné posteli, je určitě dobré nezapomínat na dostatek soukromí. To pomohou vyřešit například noční stolky, kam si každé z partnerů může dát právě a jen své věci. Nemusí to být jenom knížka nebo šperky, jelikož mnoho žen má na tomto místě schované také skvělé vibrátory, které velmi dobře poslouží ve chvíli, kdy je muž na cestách. Současný výběr jednotlivých typů je skutečně rozmanitý.

Soukromí ale může souviset i s používaným osvětlením. Kromě centrálního je určitě dobré využít i praktické lampičky, nejlépe potom takové, které dokážou velmi dobře redukovat intenzitu samotného osvětlení.

Autor

Komentáře k článku