Chcete krásně vonět? Vsaďte na přírodní vůně, které neobsahují škodlivé složky

0

Vonět chceme všichni. Právě příjemná vůně je to, co kolem nás vytváří příjemnou auru, a i nám samotným může dodávat pocit pohody, klidu nebo třeba i energii či svůdnost. Výběr správného parfému je tak velmi důležitý a rozhodně bychom jej neměli podcenit. Pokud ale chcete, aby byl parfém také bezpečný a šetrný k přírodě, vyplatí se zvolit přírodní vůně, které jsou vyrobeny ze složek přírodního původu a neobsahují agresivní chemikálie a potenciálně škodlivé složky. Výběr přírodních vůní je dnes skutečně široký, takže se nijak nemusíte bát omezeného výběru.

Parfém, parfémová voda nebo toaletka?

Možná vás toto označení také občas mate. Přitom je to docela jednoduché – obecně platí, že nejsilnější koncentraci vonných esencí mají parfémy, následují parfémované vody a nejméně jich mají toaletní vody. Proto se například doporučuje na večer zvolit spíše parfém, který vydrží vonět hodně dlouho, ale na denní nošení se mohou více hodit obyčejné toaletní vody, kterými se můžete nastříkat klidně i opakovaně podle své libosti. Obsah vonných esencí se samozřejmě odrazí také na ceně – proto bývají parfémy dražší a prodávají se většinou v menších baleních. Každá žena by ale měla investovat alespoň do jednoho kvalitního parfému, vyplatí se to.

Tuhé parfémy

V poslední době zažívají velký boom tzv. tuhé parfémy. Jejich výhody jsou zřejmé – koupíte je v praktickém malém balení a vydrží opravdu dlouho. Tyto parfémy často vypadají třeba jako tubička pomády na rty. Na kůži se nanášejí prstem, nebo podobně jako rtěnka. Mají úžasně krémovou konzistenci, protože jejich základem jsou přírodní vosky a másla, které jsou obohacené o esenciální oleje. Jsou typické právě čistě přírodním složením, které je velmi citlivé k pokožce a nehrozí žádné alergie, ani podobné nepříjemnosti. Vůně se navíc rozvíjí postupně a vy ji budete cítit po celý den. Širokou nabídku přírodních vůní v různých variantách a provedením můžete najít na e-shopu biooo.cz a udělat si radost už teď.

Zdroj obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku