Bylinky a esence – ponořte se do světa skutečně funkční přírodní kosmetiky

0

Chcete prospět své pleti i planetě? Chcete uvažovat o kosmetice v širším kontextu a nevybírat jen podle ceny nebo obalu, ale především podle účinných ingrediencí a šetrnému přístupu k výrobě produktů? To vše dovede nabídnout obchůdek Ekokočka, který se pyšní širokým výběrem prvotřídních produktů z českých ekofarem a ekovýroben a přináší je až k vám, abyste mohli vyzkoušet sílu přírodní kosmetiky na vlastní kůži.

Ekokočka věří přírodě i české výrobě

Ekokočka je nejen obchůdek, kde to voní, a navštívit jej můžete ve Vsetíně, ale nakoupit můžete velmi pohodlně také na e-shopu. Majitelka všechny produkty pečlivě osobně vybírá a věří v sílu domácí výroby i přírody. Produkty pochází z malosériové výroby, kde se kvalita a péče o detaily stává prioritou. Srdce každého výrobce bije pro to, aby vám přinesl to nejlepší z přírody.

Nechte o sebe pečovat přírodu

Bylinky, přírodní esence a oleje – to je základ, kterým se přírodní kosmetika pyšní. V obchůdku se každý produkt vybírá s láskou a pečlivostí. Každý kousek obsahuje energii a péči, kterou do něj jeho výrobci vložili, a je to rozhodně znát.

Přírodní kosmetika pro každého

Každý z nás potřebuje něco jiného. Proto je paleta produktů v Ekokočce tak pestrá. Bez ohledu na to, co hledáte, každý zde najde produkt, který mu bude vyhovovat a splní jeho požadavky. Ať už se jedná o různorodou tělovou kosmetiku, pleťové produkty nebo snad ekodrogerii, můžete si zde v pohodě a snadno vybavit celou koupelnu.

Odměňte se a pečujte o své zdraví i krásu

Pokaždé je dobrá příležitost odměnit se. Kupte si to, co vám udělá radost. V Ekočkočce najdete více než jen produkty – najdete tam péči, lásku a kvalitu. Ať už hledáte relaxaci, posílení sebedůvěry nebo chcete být ještě více v souladu s přírodou, zde najdete, co hledáte, a můžete na vlastní kůži poznat léčivou sílu přírody.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Autor

Komentáře k článku