Blíží se narozeniny vaší maminky a vám už dochází nápady, co jí tento rok pořídit? Vymyslet to pravé může být někdy náročné, obzvlášť když se nechcete opakovat. Rozhodli jsme se proto sepsat 5 tipů, kterými zaručeně svou maminku potěšíte a ukážete jí, jak výjimečná pro vás je.

1.     Víno

Komu by neudělala radost lahev dobrého vína? A protože maminky si zaslouží jen to nejlepší, nebojte se sáhnout po nějakých speciálních kouscích. Pokud si vaše maminka ráda užije sklenku bublinek, vyberte nějaké z prvotřídních francouzských šampaňských, s proseccem rozhodně také nešlápnete vedle. Nebo preferuje spíš bílé či červené? Potěšte ji lahví archivního vína.

Abyste udělali z vína ještě o něco speciálnější dárek, věnujte ho v plátěném sáčku s iniciály vaší maminky, který si potom může vystavit a bude jí připomínat vaši lásku po celý rok.

2.     Kosmetika

Každá žena se ráda zkrášluje a u našich maminek tomu není jinak. A pokud ta vaše ráda nosí například výrazné rtěnky, dopřejte ji nějakou luxusní z řady výběrových značek. Rudých odstínů existuje nekonečně mnoho, takže určitě najdete nějaký, který bude pro vaši maminku jako stvořený.

Potěšit můžete i pleťovou kosmetikou, která by měla být součástí každodenní rutiny všech žen bez ohledu na věk. Pokud se ale v péči o pleť příliš nevyznáte, zde několik druhů produktů, kterými se můžete při výběru inspirovat a vaší mamince určitě udělají radost.

  • Pleťové sérum s vitamínem C
  • Noční krém proti vráskám
  • Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou
  • Čisticí pleťové masky

3.     Vtipné tričko pro maminku

Chcete letošní dárek pojmout skutečně originálně a aby se při jeho rozbalování vaše maminka opravdu zasmála? Kupte jí vtipné tričko s potiskem. Na internetu jich dnes najdete opravdu hodně, jelikož jsou vtipná trička pro maminky v posledních letech velkým hitem. Nebojte se při jeho výběru odvázat, čím vtipnější text bude na tričku, tím větší úsměv na tváři vaší maminky vykouzlí.

4.     Svíčka

Věnujte své mamince dárek v podobě aromatické svíčky, která nejen krásně provoní její byt, ale je i dekorací. Ve specializovaných obchodech prodávají nekonečné množství kombinací barev, vůní a tvarů, ze kterých můžete vybírat. Obaly svíček také často mívají různé potisky, které se dají vytvořit i s věnováním na míru.

5.     Wellness pobyt

A protože si nikdo nezaslouží odpočinek víc než právě naše maminky, víkendový wellness pobyt s masážemi by mohl být přesně to, co potřebují. Jak lépe můžete poděkovat za tu nepřetržitou péči a lásku, kterou nám poskytují? Je to sice o něco dražší dárek, nedovedeme si ale představit, že by nesklidil úspěch. Zároveň je to ideální příležitost strávit několik výjimečných okamžiků s maminkou, pokud se rozhodnete jet také.

Zdroj obrázku: Canva

Autor

Komentáře k článku