3 znaky, podle kterých zjistíte, že jde o toho pravého

0

Otázka, zda je to skutečně on (mého srdce šampión) tu a tam napadne každou ženu či dívku. Možná si také kladete otázku, zda je to ten člověk, se kterým chcete sdílet domácnost a mít děti. Pak je patrně ten nejvyšší čas posunout váš vztah zase o kus dál. Přinášíme vám znamení, která vám pomohou rozhodnout se a určit, zda je to skutečně ten pravý.

Problémy řešíte s přehledem

Není nad lepší zkoušku, než praxe. Pokud spolu chodíte a zatím jste neměli důvod řešit spolu žádný zásadní problém, pak zkuste zařazovat do společně tráveného času co nejvíc okamžiků, kdy budete spolu sami. Ať už je to víkend na chatě, někde v penzionu či letní dovolená u moře. Důležité totiž je, jak váš partner jedná pod tlakem, ve stresu.

Když vám například ujede vlak, zapomenete přibalit nějakou věc apod. Sledujte, jak zvládne vyřešit problém, jak se během té doby chová k vám. Budete-li mít sebemenší pochybnost, vystavte ho další zkoušce. Pokud ani tu nezvládne, pak to není ten pravý. V budoucnu určitě nestojíte o někoho, kdo na vás bude sprostý nebo křičet.

Respektuje vaše rozhodnutí

Skutečný partner v pravém slova smyslu není železnou koulí u nohy a nechá vás žít si svůj vlastní sen/život. Nebude vám zakazovat, když si budete chtít udělat třeba autoškolu, jít do tanečních, učit se cizí jazyk, vezmete si na sebe něco, co se mu nelíbí – důležité totiž je, že jste spokojená vy. Vaše spokojenost by měla být jeho prioritou. To ale neznamená, že bude přikyvovat, jako oslík. Svůj názor vám sdělí, ale nechá vás, ať uděláte to, co si myslíte, že je pro vás nejlepší.

Bude vaší oporou

Když budete například ve své kariéře růst, podpoří vás. Nebude vám závidět, ale naopak vám bude úspěch přát. Totéž platí o všem, pro co se rozhodnete. Budete-li chtít studovat, bude vám oporou. Rozhodnete-li se začít chodit cvičit, bude vám fandit. Váš úsměv bude jeho odměnou a důkazem, že jako chlap nezklamal. Protože jaký větší úspěch může chlap mít, než spokojenou ženskou.

Musíte zkrátka cítit, že jste pro něj prioritou, podpoří vás a bude stát vždy za vámi, i kdyby čert na koze jezdil. Dejte na svůj vnitřní hlas a ptejte se sama sebe, jak se ve vztahu s ním cítíte? Nabitá energií nebo smutná, rozladěná a energii naopak potřebujete dobít jiným způsobem? Rozhovory s ním by vám měly přinášet uspokojení a duševní klid, ne nerovnováhu a rozladění.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku