Vlasy? Trendy a barevné! Buďte in i v letošním roce!

0

Podívejte se s námi na barvy vlasů, které zvolit pro letošní rok, abyste byly stylové, a především abyste si svou změnu účesu náležitě vychutnaly. Vydáte se cestou malé změny, nebo půjdete do razantní proměny? Jakou sexy hřívu letos zvolíte? A co na to vaše vlasy?

Balayage

Balejáž, slovo, které letos zní ze všech světových kadeřnických studií. Nádherně propracované odstíny barev vykouzlí úsměv i na vaší tváři, až se spatříte v zrcadle! Úžasný a přirozený efekt vzniká tak, že kadeřník drží prameny vlasů v jedné ruce, a druhou vpravuje štětcem barvy do vlasů. Výsledek? Zvýraznění kontury obličeje, přirozené přechody mezi barvami. Skvělé a mladistvé!

Blond hříva

Necítíte se na velké změny v barvě? Zvolte jistotu v podobě platinové blond, která bude krásně pozvolna odstupňována v podobě melíru. „Špinavá blond“ vypadá přirozeně, a nezapomeňte na oblíbené motto – blondýnky si vždy užijí více zábavy!

Living coral

Sexy barva vlasů je hitem letošní sezóny – living coral je barvou letošního roku, a proto ji uvidíte nejen v obchodech s oblečením, ale můžete si s její pomocí zařídit také větší změnu svého vzezření. Korálová barva je sexy, a hodí se pro každou příležitost. Nemáte dostatek odvahy? Zvolte korálovou barvu alespoň pro highlighty!

Glass hair

Dokonalé vlasy v inkoustovém odstínu, který proslavil sesterský klan Kardashianek, frčí i letos. V kombinaci s letním opálením je to skvělá volba pro sexy look! Rovné vlasy skvěle zvýrazní kontury obličeje, a vy budete královnou každé události, kterou navštívíte!

Který z trendů si zvolíte vy? Budete za nezkrotnou šelmu, nebo se dáte do něžných korálových odstínů? Užijete si letošní rok naplno s dokonalou hřívou, a nechte vyniknout vaši jedinečnost. Užijte si naplno nové trendy v barvách vlasů i vy! Už jste se objednala u kadeřníka?

Zdroj foto: https://pixabay.com/cs/photos/krásné-barevné-móda-žena-děvče-1869208/

Share.

About Author

Leave A Reply