Tepláky a mikina s kapucí? Jasná volba každého pohodáře!

0

Pryč jsou ty doby, kdy se tepláky nosily maximálně tak po doma nebo v hodinách tělesné výchovy. Dnes je naprosto běžné chodit v teplácích také do společnosti, však ostatně je tady tolik krásných módních trendy kousků. Tepláky totiž mohou vypadat opravdu stylově, jen to chce vybrat ty správné. V pánském šatníku rozhodně nesmí chybět ani mikina, kterou na sebe váš partner může hodit kdykoliv, když se trochu ochladí. Kombinací tepláků a mikiny potom dosáhnete vzhledu pohodáře, který zkrátka nic neřeší a jde si svou cestou.

Pánská mikina

Pánská mikina

Tepláky jako módní chuťovka

Že by tepláky nepatřily do společnosti, to už je dnes dost zastaralý názor. Ostatně nosí je všichni mladí, je to často velmi praktické, můžete vyrazit třeba rovnou z fitka mezi lidi na ulici a nic se neděje. Outfit, který si vezmete do ulic, je zkrátka casual se vším všudy. Je jen na vás, v čem se cítíte dobře a pohodlně. Váš partner to má nepochybně stejně, a možná právě nyní potřebuje nějaké nové pánské tepláky. Takové tepláky mohou být doplněny o velké množství detailů, jako jsou třeba:

  • Stylové šňůrky
  • Nápadité nášivky a vzory

Velmi důležitý je u tepláků také střih. Plandavé nohavice se už dnes opravdu nenosí, aktuálně je trendy zúžený střih u kolenou a směrem ke kotníkům, tzv. skinny fit. A pokud váš partner není líný a občas si dá ve fitku nějaký ten workout i na nohy, jsou takové luxusní tepláčky lichotivé také k vypracované postavě!

K teplákům patří mikina

Mikina vždy byla, je a bude velmi pohodlný a univerzální kousek oblečení. Zakoupit můžete jak celé teplákové soupravy, kde je tepláková bunda či mikina sladěná s tepláky, ale můžete si vybrat samozřejmě také samostatné stylové módní kousky. Pánské mikiny jsou s kapucí se stahovacími šňůrkami nebo bez kapuce. S nápisy a vzory i bez nápisů a vzorů. Záleží jen na tom, jaký styl vašemu partnerovi sedne nejvíce.

Share.

About Author

Leave A Reply