Nejlepší krmení pro štěňata? Se superprémiovými granulemi chybu neuděláte

0

Aby pes v dospělosti dobře prospíval, potřebuje ten správný základ získat už ve věku štěněte. Nejjednodušší způsob krmení je pomocí granulí, které by měly obsahovat vše, co pes pro svůj vývoj potřebuje. Zde není na místě šetření financí, protože v konečném důsledku by tím trpělo samo zvíře. Opravdu je lepší si připlatit za kvalitu, jež se projeví na zdraví psa. Které granule jsou pro štěně nejvhodnější?

Granule pro štěňata

Granule pro štěňata

Specialista na krmiva pro psy a kočky

Současný trh nabízí celkem bohatý výběr. Jednu značku však v žádném obchodě nenajdete, protože se k zákazníkům dostává výhradně prostřednictvím distributorů. Švédové svým psům dobře rozumějí a připravili pro ně prémiovou značku granulí Husse. Ta poprvé světlo světa spatřila v roce 1987. Od té doby uběhla spousta času a značka Husse se právem řadí mezi ty, které dodávají vysoce kvalitní krmiva pro psy a kočky po celé Evropě. A to vše díky 500 franšízantů, kteří se věnují distribuci granulí až do domu každého zákazníka.

Krmivo, po kterém se jen zapráší

Koupit granule pro štěňata značky Husse znamená dát svém malému psímu kamarádovi to nejlepší, co potřebuje pro svůj správný růst a lesklou srst. S těmito granulemi se vám nestane, že by pes nad miskou jen tak stál. Určitě se do své porce pustí s vervou sobě vlastní. Složení granulí na obalu uvádí důležitý údaj pro každého chovatele, a to kolik proteinů z celkového obsahu je opravdu živočišných.

Pro hebkou srst a vitalitu

Také kočky rády mlsají a nespokojí se jen s obyčejnými granulemi. Aby měly hedvábnou a měkoučkou srst, je třeba o ně pečovat i prostřednictvím jejich stravy. Výživné granule pro kočky jsou navrženy tak, aby obsahovaly všechny potřebné živiny. Granule v superprémiové kvalitě nabízejí vše, co kočky pro svůj život potřebují. Chovateli, který se pro ně rozhodne, bude velkou odměnou jeho spokojený domácí mazlíček, tiše si předoucí na svém oblíbeném místě na gauči.

Dopřejte svým domácím mazlíčkům jen to nejlepší.

Share.

About Author

Leave A Reply