Kam na Silvestra s rodinou

0

Děti Vánoce milují, protože mohou být s rodiči, mlsat cukroví a ještě dostanou od Ježíška dárečky. Ale Silvestr, ten si užívají spíš dospělí, protože se zábava rozjíždí teprve po půlnoci a většina dětí v tuto dobu již spí. Nicméně i tento den by měl být plný zábavy, proto přinášíme tipy, kam s celou rodinkou na Silvestra vyrazit.

Zimní areály

Zjistěte si, kde pořádají Silvestrovské akce, jako je program pro děti, hudba, sportovní vyžití apod. Většina areálů má pro rodiny s dětmi připravený program, tak neváhejte a vyrazte vstříc zábavě. Alespoň se děti utahají a dříve usnou.

Zábavné odpoledne

Akce typu zábavné odpoledne bývají v každém větším městě. Ptejte se, zjišťujte a rezervujte si včas místa. Většinou bývá součástí malý podvečerní ohňostroj, soutěže, zpívání, sportovní aktivity, ruční tvorba, pohádky a mnoho dalšího.

Bobová dráha

I bobové dráhy mívají na Silvestra otevřeno a připraveno mnoho her a soutěží. Samozřejmě je vhodné takovou zábavu doplnit o dobré jídlo, pití a nějaký ten zákusek.

Silvestr v ZOO

Další možnosti, kam vyrazit s celou rodinkou na Silvestra je zoologická zahrada, kde bezpochyby nechybí také program pro děti. Každá ZOO může mít program jiný, tudíž je vhodné si informace zjistit předem.

Silvestrovská projížďka

Na Silvestra se pořádají i projížďky historickými vláčky, kde opět nechybí zajímavý program, hudba a dobrá nálada. Určitě je to lepší než sedět doma a okřikovat děti, že jsou hlučné/skotačivé, protože se nudí.

Silvestr na horách

S celou rodinou si můžete zabalit pár švestek a vyrazit na hory. Ovšem ubytování je nutné zajistit hodně dopředu, pokud nemáte někoho známého, kdo vám nabídne, ať jedete s nimi na chatu. Na horách si děti užijí zábavy až až.

Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply