Jezdíte na motorce? Díky kvalitní přilbě a kevlarovým legínám se budete cítit skvěle

0

Ať už patříte vy nebo váš přítel či manžel mezi příznivce jedné stopy, určitě si zakládáte na kvalitním oblečení. To je dnes skvěle uzpůsobeno také pro ženy. Oblečení na motorku zkrátka musí sedět a musí vás dobře chránit. Je také důležité, abyste se v něm cítila vždy dobře. Třeba i vy tak propadnete kevlarový legínám. Nezapomínejte ale také ani na kvalitní přilbu, protože ochrana hlavy je nejdůležitější.

Kevlarové legíny

Kevlarové legíny

Legíny, které skvěle padnou a ochrání

Pro muže je zde celá řada kalhot, které poskytují dostatečnou ochranu, lze si je vzít podle momentálních teplot, aby se v nich každý cítil pokud možno co nejpohodlněji. Také pro ženy je tady na motorku ale speciální oblečení. Jsou to komfortní kevlarové legíny, které jsou skvělé hlavně v létě. Nemusíte totiž používat kožené oblečení, ale vezmete si tyto speciální rifle. Ty bývají vybaveny kolenními chrániči nebo chráničem oblasti beder, ale v závislosti na modelu a provedení také celou řadou dalších systémů pro vyšší komfort a ochranu. Pro ženy je na nich skvělé, že nabídnou:

  • Dámský střih, nízký pas
  • Mnoho stylových detailů
  • Lze je spojit zipem s bundou

Můžete se tak spolehnout na neokoukaný design, který je na motorce přece jen také důležitý. Provedení takových legín si dává záležet na anatomickém tvarování, aby byly pokud možno co nejpohodlnější.

Výběr správné přilbě klíčový

A pak je tady zmiňovaná přilba. U přilby na motorku není důležité pouze kvalitní zpracování, ale také splnění veškerých homologací, které musí v Evropě takový výrobek mít. Podle toho poznáte, zda se skutečně jedná o dobrý produkt. Pořiďte si přilbu na motorku třeba z některého ze specializovaných e-shopů, kde je seženete za zajímavé ceny, ale dávejte si pozor právě na informace o splnění všech nutných standardů. Dobré u takové přilby také je, aby měla vyjímatelný vnitřek, díky kterému lze přilbu snadno umýt, nebo také zvažte komfortní sluneční clonu.

Share.

About Author

Leave A Reply