Jak vybrat hračku na dálkové ovládání? Nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří si rádi hrají.

0

Vrtulníky, autíčka, truggy, monster trucky nebo třeba buggy? Hračky na dálkové ovládání mají rádi nejen děti, ale i někteří dospělí. Nadělte si letos pod stromečkem dvojnásobnou radost a vyberte si tu nejlepší hračku na ovládání. Jak se v nich ale vyznat?

Dron na dálkové ovládání

Dron na dálkové ovládání

Podle čeho vybírat

Auta na dálkové ovládání jsou výborné hračky, se kterými si vyhrají nejen děti, ale někdy i dospělí. Pokud se je rozhodnete domů pořídit, vybírejte především podle terénu, ve kterém budou z větší části jezdit. Pro domácí ježdění se hodí spíše menší a pomalejší RC auta a pro venkovní jízdu plnou zábavy zase větší a rychlejší modely. Drtivá většina takových aut má elektrický pohon a takový je poměrně nenáročný na údržbu.

S jakými typy se můžete setkat

I typy autíček na dálkové ovládání se z velké části odvíjejí od toho, do jakého terénu jsou určeny. S jednotlivými auty se pak můžete prohánět prakticky kdekoliv, doma na koberci, venku na chodníku nebo na rovné silnici, ale i na trávníku nebo v lese ve zhoršeném terénu. Dětská autíčka mají většinou ještě další vychytávky, svítí nebo hrají, aby z nich děti měly co největší radost a potěšení. Pro dospělé nebo již větší děti se hodí spíše terénní auta, kterých je mnohem větší výběr. Patří sem i oblíbené monster tracky, které poznáte podle viditelně vyvýšeného podvozku. S nimi už můžete i do náročnějšího terénu.

Když raději létáte

Jako vhodný dárek se jeví také vrtulníky na dálkové ovládání. Ty se hodí také pro děti i dospělé, začátečníky i zkušenější piloty. Jednorotorové vrtulníky se obecně vyznačují spíše nižší stabilitou, takže se budou více hodit pro zkušenější uživatele. Pro menší děti a úplné začátečníky s těmito hračkami se více hodí dvourotorové vrtulníky. Ty mají vynikající stabilitu a velmi jednoduše se ovládají. Již během několika prvních letů si i malé dítě osvojí dovednost ovládat jej bez problémů.

Skvělý tip na vánoční dárek.

Share.

About Author

Leave A Reply