Diamantový šperk – nezapomenutelný dárek k mnoha příležitostem

0

Diamantové šperky jsou sen, který se splní jen málokteré z nás. Každá žena by si alespoň malý doplněk s diamantem zasloužila. Pokud jej darujete blízké ženě z vašeho okolí, jistě na tento dárek nikdy nezapomene. Hodí se opravdu k výjimečným příležitostem. Pokud se na vás usmálo štěstí a takový šperk vlastníte, přečtěte si něco o jeho péči.

Diamantový šperk

Diamantový šperk

Mamince k narozeninám, dceři k promoci

Krásné a luxusní dárky nemusí žena dostávat pouze od muže. K výjimečným příležitostem můžete obdarovat velmi blízkou ženu ve vašem životě i vy samy. Nemusíme si nalhávat, že oproti mužům bude snazší se trefit do vkusu a vybrat opravdu elegantní kousek, který ta druhá ocení. Ať už se jedná o náušnice nebo skvostné diamantové přívěsky, můžete si být jisté, že dárkem potěšíte. Co víc, tento okamžik si bude určitě každá žena už navždy pamatovat.

Diamantové šperky se proto hodí k velmi speciálním příležitostem a důležitým okamžikům života jako jsou promoce, kulaté narozeniny a podobně. Podle důležitosti pak můžete zvolit samotný šperk. K těm nejvýjimečnějším patří nádherné diamantové náhrdelníky v kombinaci se žlutým nebo bílým zlatem. Vybírat můžete podle libosti z nejrůznějších kombinací a originálních designů.

Svůj klenot musíte patřičně opečovávat

Pokud patříte mezi ty šťastné ženy a ve své sbírce nějaký luxusní šperk s diamantem máte, nezapomeňte si svůj klenot patřičně opečovávat. Jen tak vydrží stále krásný a bude vám připomínat danou osobu nebo událost. K domácímu čištění můžete použít například čistý alkohol. Jednoduše stačí ponořit šperky do sklenice s čistým lihem a asi za hodinu jemně pročistit kartáčkem. Druhou možností je domácí čpavek. Ponořte šperk do roztoku v poměru 1:100 25 % amoniaku a teplé jarové vody. Poté je postup stejný jako v prvním případě.

Každá žena ví, že diamant představuje něco výjimečného. Právě tak si bude připadat, pokud ji šperkem s diamantem obdarujete. Ať už jde o dárek pro maminku, babičku nebo dceru, jistě na tento dárek nikdy nezapomene.

Zdroj obrázku:
Mihail Pustovit / Shutterstock.com

Share.

About Author

Leave A Reply