Několik triků, jak být neodolatelná i po čtyřicítce

0

Mnoho žen je rádo středem pozornosti a užívá si zájem mužů, s přibývajícím věkem a vráskami však může klesat ženské sebevědomí. Stačí však jen pár triků, abyste i v pokročilém věku byla stále atraktivní.

Jak na dobrý dojem?

Při každém setkání je primárním vjemem ten vizuální, dbejte proto na celkovou upravenost. Nebojte se zvolit lehký make-up, který potrhne vaše přednosti. Dalším bodem pro úspěch je ženskost, soustřeďte se proto na svůj styl oblékání. Ženskost nutně neznamená vysoké lodičky a upnuté sukně, najděte si svůj vlastní styl, který vám padne a nestyďte se nosit ho se značnou noblesou. Nezapomínejte ani na vůni, která často zanechává také silný dojem.

Vhodné chování

Neberte svůj věk jako překážku v atraktivitě, je důležité zachovat si pozitivní a aktivní přístup k životu. Snažte se proto myslet hlavně na ty dobré věci, které vás čekají, zajistíte si tak lepší náladu a na své okolí budete působit přívětivěji. Nestyďte se pořádně usmát, právě upřímný úsměv dokáže zaujmout a navodit příjemnou atmosféru. Soustřeďte se také na oční kontakt, věnujte mužům dostatečnou pozornost, zajímejte se a nebojte se ukázat v tom nejlepším světle.

Velká řada možností

Ačkoliv lze doporučit celou řadu tipů a triků, jak si zachovat atraktivitu i po čtyřicítce, nejdůležitějším faktorem zde je rozdílnost povah mužů i žen. Každého přeci jen přitahuje něco jiného, nemůžeme se proto zalíbit všem. Buďte proto svá, nenechte se ovlivnit konvencemi, zachovejte si své zdravé sebevědomí. Je důležitá také láska k sobě, která vám otevře celou řadu dalších možností. Pravá neodolatelnost totiž spočívá v autenticitě.

Nebojte se vyrazit do společnosti, nasaďte svůj nejkrásnější úsměv, věk totiž není žádným omezením na vaší cestě za úspěchem, kouzlo osobnosti totiž kvete v každém věku.

Zdroj foto: freepik.com

Share.

About Author

Leave A Reply