Vybíráte lampy do svého interiéru? Zaměřte se na design

0

Není nic neobvyklého, že mužům jde při výběru prvků do domácnosti hlavně o praktičnost, zatímco ženám o design. Pokud jste na tom stejně, podívejme se na několik zajímavých tipů, které pro vás máme v segmentu interiérového osvětlení.

shutterstock_83305318

Začneme hned tím nejdůležitějším, čímž je obývací pokoj. Zde tráví každá z nás většinu a času a tak chce, aby prostor vypadal dle konkrétních představ. Doporučit určitě můžeme stojací lampy do obýváku. V čem jsou zajímavé? Jedná se o volně stojící prvek, který se skvěle hodí nejenom do rohu místnosti, ale i k prostoru hned vedle pohovky. Vybrat takovou lampu, která vás nadchne, nemusí být zase až tak složité. Doporučujeme se zaměřit na:

  • Kombinace využívající kovové materiály.
  • Netradiční a nadčasové tvary.
  • Elegantně vypadající stínidla.

Podobně vybírejte i lampičky do vaší ložnice

Není to pouze obývací pokoj, ale zároveň ložnice. I v ní dnes můžete trávit mnoho času. Kromě centrálního osvětlení by měl mít každý z partnerů na nočním stolku také vlastní lampičku. A co by měly lampy do ložnice splňovat? Zaměřte se na kompaktnější rozměry, aby daná lampa neměla na svou délku více než pár desítek centimetrů. I zde je důležitým aspektem hlavně zajímavý design. Samozřejmě sice vsadit na klasické linie, ale mnohem elegantněji vypadají modely, které svým tvarem připomínají vejce, květinu nebo třeba vodní sloupec. Hledáte-li moderní řešení, určitě budete z rozmanité nabídky nadšená!

Podobně postupujte i při výběru lustru

  

Není to jenom lokální osvětlení, ale je to i to centrální, u kterého je dobré postupovat právě tímto stejným způsobem. Čím konkrétně mohou takové lustry vynikat? My doporučujeme opět zaměření na netradiční konstrukci a kombinaci materiálů – třeba kovu a skla. Stejně tak dokáže své udělat i zajímavě řešené stínítko a jeho tvar. Do moderních a nových interiérů pravá volba.

Ilustrační obrázky lustrů a lamp do ložnice poskytl specializovaný eshop Uni-svitidla.cz. Uvedené lampy a lustry jsou součástí sortimentu eshopu. Můžete si je zakoupit online přímo na stránkách eshopu.

Autor

Komentáře k článku