Typy na gurmánské zážitky

0

Jaro je ideálním obdobím pro podnikání nejrůznějších výletů a také pro zpříjemnění si volného času. Teplé venkovní počasí zve mnohé z nás k procházkám v přírodě i k návštěvě historických památek, které si mnohdy zpestříme obědem v restauraci. Chybí-li Vám však dostatek nápadů pro volné chvíle, můžete se nechat inspirovat nabídkou společnosti Firma na zážitky, kde na svatební dary pro Vaše sourozence, kamarády či známé. S Firmou na zážitky budete mít neustále přehled o tom, co je v současné chvíli hitem.

shutterstock_162327491

Váš sobotní výlet si můžete udělat zajímavější ochutnávkou vín v Bukovanech nebo gurmánským pokušením na hradě Okoři. Bukovany jsou proslulé romantickou krajinou Slovácka. V areálu naleznete rozhlednu i slovácké chaloupky.  Skvělým typem na výlet se může stát rovněž gurmánská noc na Sychrově. Při tomto gurmánském zážitku Vám bude naservírováno šesti chodové menu. Pochutnat si přitom můžete například na carpaccio z hovězí svíčkové, grilovaném kachním prsíčku nebo telecím steaku s kedlubnovým ragů. Během ubytování v Sychrově si budete připadat jako v pohádce.  Při návštěvě Sychrova byste určitě neměli zapomenout navštívit místní zámek, na němž se natáčel nespočet českých pohádek. S gurmánskými zážitky od Firmy na zážitky budete maximálně spokojeni.

Více informací naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/. Český ráj je rozhodně oblastí v České republice, kterou by měl během svého života navštívit každý z nás. Tento kraj nabízí nejen ráj pro milovníky české historie, ale také pro osoby, které se rády prochází krásnou přírodou. Prachovské skály si zaslouží rozhodně Vaši pozornost.

Autor

Komentáře k článku