Tipy na skvělé vánoční dárky pro celou rodinu

0

Vánoce se kvapem blíží, a proto by už i ti, kteří nakupují dárky na poslední chvíli, měli začít přemýšlet, co svým drahým dají pod stromeček. V tomto článku přinášíme několik tipů, čím obdarovat každého člena rodiny. Snažili jsme se vymyslet co nejoriginálnější dárky.

shutterstock_214079062

Pro něj

Originální karafa (například na víno nebo alkohol) Stormtrooper

Cena tohoto originálního dárku se pohybuje okolo 800 Kč. Pokud je váš kamarád, přítel či manžel fanouškem hvězdných válek a má slabost pro nějaký ten alkohol, je to ten pravý dárek pro něj. Tato karafa je upravena do tvaru hlavy Stormtroopera a její objem je 750 ml. Doplnit můžete jeho oblíbený nápoj – od vína, přes vodku či rum. Při servírování tak možná oslníte, možná pobavíte všechny hosty.

Škrabátko na záda ve tvaru medvědí tlapy

Kdo by neměl rád, když ho někdo škrábe na záda. Se škrabátkem ve tvaru medvědí tlapy vám možná odpadne tato povinnost. Cena tohoto škrabátka se pohybuje do 200 Kč, jeho délka je 22 cm, takže se dostane i na ta nejvíce nedostupná místa.

Pro teenagery

Drone na dálkové ovládání

Tento drone lze sehnat již od 900 Kč. Dospívající kluci i holky si s ním užijí velkou spoustu zábavy. Drone může létat, kam vy chcete, ovládáte ho pohodlně pomocí dálkového ovladače. Můžete si natrénovat triky a stát se profíkem.

Smartphone projektor

Který teenager si nefotí na smartphone? Pomocí projektoru, který je dostupný už od 500 Kč, si může obsah svého telefonu přehrát na zeď. Fotkami se tak může bavit i větší skupina lidí, než by bylo u smartphonu možné.

Pro ni

Balíček s horkými kameny

Tento dárek stojí asi 700 Kč. Která žena by se nechtěla nechat rozmazlovat? Jedná se o proceduru jako z luxusních lázní. Žena si u ní může odpočinout a relaxovat.

Pro všechny

Knihy

Knihou neurazíte, pokud se trefíte do vkusu. Doporučuji vybírat knihy, které jsou oblíbené u jiných čtenářů a v žánru, který obdarovaný vyhledává.

Autor

Komentáře k článku