Tipy na dárky pro tchyni, tchána, kolegu či kolegyni

0

Mám-li pravdu říci, je úplně jedno, co se výběru dárků týče, kdo má jaký status. Důležité je, jak dobře tu či onu osobu známe, případně těžíme alespoň z toho, co vše o daném člověku víme. Samozřejmě také z toho, kolik jsme ochotni investovat.

Někdy může být kolega našemu srdci bližší, než tchyně. Potom člověk neváhá pořídit finančně nákladnější dárek i někomu, kdo není rodina. Nicméně tento článek má být o tipech na dárky. Nebudeme to tedy protahovat a jdeme na věc.

Dárek pro tchyni

Vhodným dárkem pro tchyni může být zájezd. I když patrně nepůjde o úplně levnou záležitost. Zkusme se však na to podívat dvěma pohledy. Pokud máte svou tchyni rády, určitě ji přejete pohodu, odpočinek a relaxaci. Jestliže je vaše tchyně „ježibaba“a bydlíte s ní pod jednou střechou, získáte týden či dva klidu, pohody a soukromí. Tudíž je to dárek i pro vás. Nemusí jít nutně o zájezd. Může se jednat o středeční masáže, kdy bude muset vaše tchyně opustit dům. Ať žijí středy a dvě hodiny klidu. A opět platí, že pokud máte miliónovou tchyni, rozmazlování si zaslouží. Ještě ji tam můžete i vozit.

Dárek pro tchána

Tchánové bývají většinou v pohodě – oproti maminkám našich partnerů. Ale je to individuální. Popřemýšlejte, co má rád, jak tráví volný čas. Jestli rybaří, je to jasné. Něco ve spojení s tímto koníčkem. Pokud rád běhá, houbaří, pak rovněž není potřeba dlouze přemýšlet. Co darovat gaučovému povaleči? Třeba gurmánský zážitek, sadu piv, elektrickou zahřívací bačkoru. Je podnikatel a workoholik? Pak by měl zmírnit tempo někde ve wellness. Vždy vycházejte z toho, co myslíte, že by daný člověk uvítal.

Dárek pro kolegu či kolegyni

Některé kolegy a kolegyně známe důvěrně i mimo práci. Pak se lépe kupuje i dárek. Pokud se však znáte pouze v rámci zaměstnání, pak otevřete oči a sledujte detaily. Hodit by se mohl nový diář, stylová propiska, dekorace na psací stůl, balíček s laskominami a balením kvalitní kávy. Určitě není potřeba dělat z takové věci vědu. Pořád je lepší darovat něco, než nic.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku