Nejlepší verze Chat GPT? Vyzkoušejte nástroj Editee

0

O AI dnes mluví skoro všichni a jistě i vy na ni máte svůj názor. Ať už jste optimisti, nebo se obáváte, co všechno může přinést, faktem je, že se jí prostě nevyhneme a nedává smysl ji ignorovat. Naopak – čím dříve se s ní spřátelíte, tím lépe pro vás.

Dnes existuje celá řada AI aplikací, které dovedou skutečně ledacos. Bez potíží generují text, obrázky, audio nahrávky, videa a mnoho dalšího. Většina lidí však využívá AI právě pro generování textu nebo pro zodpovídání otázek z různých oblastí. Na trhu najdete nesčetné množství modelů, které lze využít, a navíc neustále roste počet nových aplikací, které přináší nové a nové funkcionality i uživatelské rozhraní.

Seznamte se s Editee

Na slovenském a českém trhu je jednou z nejzajímavějších možností aplikace Editee. Využívá nejpokročilejší umělou inteligenci současnosti, Chat GPT, ale posouvá její možnosti vždy o krok dál a zprostředkovává ten nejlepší zážitek ze spolupráce s umělou inteligencí. Editee vám otevírá nový svět těch nejvýkonnějších AI modelů, které vám umožní dívat na se na práci novým úhlem pohledu.

Chat GPT funguje na principu sekvence tokenů a je trénován na ohromném množství textů ze širokého spektra oborů a témat. Proto má odpověď (téměř) na cokoliv a rád vám poradí s jakýmkoliv problémem. Práce s umělou inteligencí vám jednoduše otevírá nové možnosti a šetří spoustu času, práce i peněz.

Proč nestačí jen samotné Chat GPT?

Možná si kladete otázku – a zcela oprávněně – k čemu vlastně Editee je a proč nestačí klasický Chat GPT, který si najdete na internetu a můžete jej volně využívat. Rozdíl je ale zásadní. Umělá inteligence Editee především funguje vždy na nejaktuálnější verzi GPT-4, která se vyvíjí a zlepšuje každým dnem.

Nabízí také hned několik dalších funkcí, které klasický Chat GPT neumí. Jednou z nich je například možnost využití speciálních šablon, které vám ještě více zrychlí a usnadní práci. Jsou určeny zejména pro kreativní tvůrce obsahu, takže za pomocí těchto šablon snadno napíšete zábavné příspěvky na blog nebo vytvoříte kreativní popisky k produktům na e-shop. A výsledek je stěží rozeznatelný od práce profesionálního copywritera.

Editee s vámi navíc umí efektivně komunikovat – zeptá se jen na několik otázek a na základě vašich odpovědí dokáže velmi přesně vygenerovat odpověď, která bude mít vše, co potřebujete.

Umělá inteligence není hrozba

Ano, je potřeba si přiznat, že umělá inteligence přináší nové výzvy a může v mnoha ohledech budit rozpaky nebo i obavy. Ale je potřeba smířit se s tím, že svět se mění a s ním i způsob, jakým fungujeme a řešíme problémy. A proč se uzavírat možnosti, která nabízí rychlejší, snadnější a efektivní práci? AI není hrozbou, a pokud se s ní naučíte pracovat a využívat ji, pochopíte, jak moc vám může usnadnit každodenní fungování. Právě Editee je nástrojem, která vám dokáže AI představit v tom nejlepším světle a vytáhnout pro vás skutečně ty nejlepší funkce, které dnešní AI dokáže nabídnout. Každým dnem je navíc AI lepší, chytřejší a výkonnější – protože se neustále učí a zdokonaluje. Pokud budete využívat její nejmodernější modely, budete o krok napřed před konkurencí.

AI pro každého

I když se zdá, že umělá inteligence má místo především u kreativních profesí, opak je pravdou – její schopnosti může využít doslova každý. Nemusí jen generovat text, ale také nabízet odpovědi na vaše dotazy nebo hledat řešení nejrůznějších problémů. Stačí jen začít – zkuste Editee a seznamte se s umělou inteligencí v její nejlepší formě, která se každým dnem zlepšuje. Uvidíte, že není třeba mít obavy, ale svět umělé inteligence vás zaručeně nadchne a otevře nové obzory a možnosti.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Autor

Komentáře k článku